Görünüm:
Toplam 48 ürün görüntüleniyor.
1 2
Toplam 48 ürün görüntüleniyor.
1 2

Papyon bir tür boyun bağıdır.  Bazı erkeler papyonu günlük aksesuar olarak da kullanmaktadır.  Genelde papyon hazır satılır. Kravat gibi şekil vermekle uğraşmaya gerek yoktur. Bir ayna karşısın da kendiniz bağlayabilirsiniz.  Eğer geniş gelirse arkadan düzeltilebilir papyonlar standarttır. Daha sonra fiyonk kısmını ellerinizle düzelterek ortalayabilirsiniz.  Papyon çoğu kişinin vazgeçmediği ve severek kullandığı bir aksesuardır.

Papyon şık bir davette, smokin ile giyilebilir. Günlük hayatta da kullanımı oldukça fazladır. Çok şık ve tarz olduğu herkes tarafından onaylanmıştır.  Papyon her kumaştan yapılabilir bunun için özel kumaşa gerek yoktur. Saten papyon çok sık kullanılan bir çeşittir. Papyon ülkemize Atatürk’le gelmiştir. Atatürk çok şık giyinen bir lider olduğu için hemen ilgi çekmiş ve günümüze kadar gelmiştir.  Papyon da kravat gibi birçok iş yerlerin de kullanıma zorunlu haldedir.

Papyon Modelleri

  • Slim papyon
  • Örgü papyon
  • Nokta desen papyon
  • Açık papyon
  • İki renk desen papyon
  • Saten papyon

Olarak çeşitlere ayırabiliriz.  Papyon kullanımı kravat kullanımından çok daha kolay olduğu için daha çok tercih edilebilir.  Günümüz de moda sayesinde tişörtlerin üzerinde bile papyon görebilirsiniz.  Bu modeller genellikle örgü ya da desen şeklinde olabilir. Çocuklarda da çok farklı modeller ile kullanılmaktadır. Oldukça tatlı ve şık bir görünüm vermektedir.  Papyon fiyatları her kesime uyabilecek uygunluktadır.  Papyon artık damatlık larda da çok sık kullanılmaktadır. Hatta daha fazla tercih edilmektedir.  Daha şık görüldüğünü de eklemek isteriz. Örneğin beyaz bir gömlekle şık bir papyon kullanarak tarz oluşturabilirsiniz. Siyah papyon beyaz gömlek ile en çok tercih edilen kombindir. Bağlamalı papyon, açık papyon Çeşitlerine de göz atabilirsiniz.

Bunun yanı sıra papyon yaka gömlekler de özel olarak satılmaktadır.  Papyon kullananların çok farklı bir tarza sahip olduğunu belirtmek isterim. Ben de şıklığımı korumak ve tarzımı değiştirmek istiyorum diyorsanız ilk olarak Tişörtlerinizin üzerine papyon kullanımı ile başlayabilirsiniz. Bu kullanımı günlük hayatta çok daha kolay tasarlayacağınız için bunu öneriyoruz. Tabi ki iş hayatın da kullanım düşünüyorsanız. Şık bir gömlekle papyonunuzu bir araya getirerek çok daha modern bir görünüm sağlayabilirsiniz. Papyonun geçmişi kravattan da önce olduğu için çok daha farklı modellere dönüşmüştür.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.