Classic Satin Ties

Total of 72 products are displayed.
Filter
1 2 3

İş hayatının, önemli gün ve gecelerin, davetlerin vazgeçilmez kıyafetlerinden olan takım elbise kişinin daha ciddi, daha şık ve göz alıcı durmasını sağlamaktadır. Takım elbise giyerken tepeden tırnağa bir uyum sağlanması gerekmektedir. Bu uyumda eklenen her detayın birbirini tamamlaması ile mümkün olmaktadır. Takım elbisenin en büyük tamamlayıcı unsuru olan kravat günümüzde spor giyimlerde de sıkça kullanılmaya başlanmıştır. Farklı birçok modeli bulunan kravatlar son dönemlerde erkeklerin yanı sıra kadınlar tarafından da sıkça kullanılmaya başlanmıştır. Slim kravatlar hem spor amacıyla hem de klasik tarzda kullanılabilmektedir. Günlük hayatta farklı birçok kıyafetle kombin edilebilmekte ve farklı bir tarz ortaya çıkabilmektedir. İnce Saten Kravat renk ve model olarak farklı seçenekleri bulunduğundan birçok kıyafete uyum sağlayabilir. Bu da sizlerin kombin yaparken farklı alternatifleri göz önünde tutmanıza olanak sağlamaktadır. Ne kadar çok çeşit o kadar farklı fikir oluşmasını sağlayacağından alternatiflerinizi genişletecektir.

Hem kadınların hem de erkeklerin son dönemlerde kullandığı kravat türü olan slim kravat diğer kravat türlerine göre daha ince bir modelde tasarlanmıştır. Öncelikle bu kravat türü genelde fit bir vücuda sahip bireyler tarafından kullanılmaktadır. Aksi takdirde beklenen duruşu göremeyebilirsiniz. Parlak bir model tercihiniz var ise saten slim kravat modelleri sizin isteğinizi karşılayabilir. Slim saten kravat son dönemlerin tercih edilen kravatları arasındadır. Kravat modelleri arasında yıldızı en çok parlayan ve en çok tercih edilen bu kravat türü kendi içinde birçok farklı model ve desene sahip olarak üretilmektedir. Şal desenli, arma desenli, kareli, düz, sade, örgü desenli gibi daha başka birçok modelleri bulunmaktadır. Saten slim kravat takım elbise içinde muhteşem bir görüntü ortaya çıkarmaktadır. Renk uyumu yakalandığında farkınızı hissettirmenizi sağlayacaktır. Mesela siyah takım elbise içerisinde beyaz gömlek üstünde parlayan bordo bir saten slim kravat size ayrı bir hava kazandıracaktır. Gri tonlarında bir takım elbise içerisinde açık renk gömlek üzerinde yine kahverengi tonlarında saten slim kravat kullanıldığında ayrı bir görünüm elde edebilirsiniz. Yine koyu renk takım elbise ile muhteşem bir görüntü ortaya çıkaran ve son dönemin en moda renklerinden olan fuşya slim saten kravat da ön planda tutmanız gereken bir renktir. Eğer yan aksesuarlardan hoşlanıyorsanız kravat mendili de tercihleriniz arasında olmalıdır. Kravat ile uyumu sağlandığında çok şık bir görünüm elde edilebilmektedir. Bu küçük ama önemli detaylar modanın göstergesi olmanızı sağlar. Bu nedenle tamamlayıcı aksesuar kullanımı oldukça önemli bir husustur.

Giyim sektörü içerisinde birçok farklı marka olması hem çeşit ve model olarak zenginliğe hem de daha uygun saten slim kravat bulunmasına imkan sağlamaktadır. Tabi bazı markalar saten slim kravat modelleri konusunda oldukça yüksek fiyatlandırma yapabilmektedir. Bunun ana sebebi marka bilincini vurgulamaktır. Ancak pahalılık demek kalite demek değildir. Saten slim kravat modelleri dikkat çekmenizi sağlayarak ve şıklığı temsil eden bir kravat türüdür. Kalitesi kumaşı ve kesimi ile alakalıdır. Slim saten kravat ile bir davette ön plana çıkmak doğru kombin ile kaçınılmaz olmaktadır. Kravatkolik olarak bizler sizlerden aldığımız olumlu geri bildirimler ile her geçen gün daha da iyi tasarımlar yapmaya devam ediyoruz. Pek çok kravatta olduğu gibi saten slim kravat çeşitlerinde de farklılık katabilecek tasarımlara sahibiz. Tüm saten slim kravat modelleri için internet sitemizi ziyaret edebilir istediğiniz her an alışveriş yapabilirsiniz.

Read moreHide
Prepared by  T-Soft E-Commerce.