Diamond Bow Ties

Total of 6 products are displayed.
Filter
çok satan ürün

Black Triangle Satin Bow Tie SP33 Black Triangle Satin Bow Tie SP33 Black Triangle Satin Bow Tie SP33

74.00 TL

Gold Triangle Satin Bow Tie SP35

74.00 TL

Navy Blue Triangle Satin Bowtie SP34 Navy Blue Triangle Satin Bowtie SP34 Navy Blue Triangle Satin Bowtie SP34

74.00 TL

Claret Red Triangle Satin Bow Tie SP32 Claret Red Triangle Satin Bow Tie SP32

(1)
74.00 TL

Bordo Üçgen Damatlık Yaka Aksesuarı P1680 Bordo Üçgen Damatlık Yaka Aksesuarı P1680

99.00 TL
Out of stock

Siyah Üçgen Damatlık Yaka Aksesuarı P1679 Siyah Üçgen Damatlık Yaka Aksesuarı P1679

99.00 TL
Üçgen Papyonlarda Mükemmel Kalite


 Bu kategori başlığında ihtiyacınız olan üçgen papyon ürünlerini inceleyebilirsiniz. Birçok şekle ve tarza sahip olan papyonlar, çeşitli özelliklerine göre sınıflandırılırlar. Bunlardan biri olan üçgen papyonlar, en çok tercih edilen modellerdir. Ürünler özel günlerde simokin ile birlikte kullanıma uygundur. 

 Dayanıklı Tasarımlar

 Bu başlıkta yer alan ürünlerin tümü, dayanıklı bir tasarıma sahiptir. Ürünler özel İspanyol kumaşlarıyla üretilmiştir. Avrupa'nın en kaliteli kumaşları olan bu ürünler mikofiber özellikler sunmaktadır. Kir tutmazlar. Kuru temizleme ile temizlenebilir. Defalarca sorunsuz biçimde kullanılabilir. Özel günlerin ve davetlerin bir parçası olan bu papyonlar damatlıklar ile kullanıma da uygundur. 

 Geniş Ürün Yelpazesi

 Burada sizlere sunulmakta olan papyonlar, geniş seçeneklere sahiptir. İstenilen her renkte ve modeldeki papyonları rahatça bulmanız sağlanmaktadır. Papyonlar, boyuna göre ayarlanabilme özelliği sunmaktadır. Çeşitli ebatlarda sunulan ürünler mevcuttur. Bordo, gold, lacivert, siyah gibi seçenekleri inceleyebilirsiniz. Tercihinize göre saten papyon çeşitleri de bu başlık altında sizlere sunulmaktadır. 

 El işçiliği ile tamamlanan bu papyonlar, indirim avantajlarına sahiptir. Bu fırsatlardan hemen yararlanmak için sayfayı incelemeniz yeterlidir. 

 

Read moreHide
Prepared by  T-Soft E-Commerce.