Dotted Classic Ties

Total of 303 products are displayed.
Filter
1 2 3 4 ... 6 ... 10

Kravat modası çok eski bir tarihe dayalıdır. Erkeklerin daha ağırbaşlı ve düzenli görünebilmesi amacı ile tasarlanmıştır. Geçmişten günümüze kadar çok değişime uğramıştır. Model olarak, çeşit olarak, desen olarak ne kadar değişime uğradığını bilmenizi isteriz. Herkes kravatı çok sevmeyebilir. Kullanmak zorunda olduğu için kullanan birçok insan vardır. Öncelikle bu fikri kafanızdan atmanızı öneririz. Çünkü kravat sadece boğazınızı sıkan, gömlek yakalarınızı bir araya getiren aksesuar değildir.

Aksine sizin tarzınıza tarz katacak şıklığınızı tamamlayacak en önemli aksesuardır. Gözünüz de canlandırırsanız kravatlı bir gömlek ve kravatsız bir gömlek düşünün bu iş tertibi için ne kadar farklı bir bakış açısı sağlar. Şöyle ki bir iş görüşmesine gittiğinizi düşünelim. Bu görüşme ye kravatsız gömlek yakanız açık bir şekilde gittiniz.  Bir başka kişi kravatıyla ve düzenli bir görünümüyle geldi. Tabi ki de ilk izlenim her şeyden önemlidir. Kuşkusuz bu görüşme de her kadar sizin vizyonunuz daha çok olsa da emin olabiliriz ki kravatlı kişi daha disiplinli gözüktüğü için seçilen kişi olacaktır. Kravat bir ciddiyettir, prensiptir, ağır başlı gözükme sebebidir. Peç çok farklı modelde kravat vardır. Bunlardan çeşitlendirmek gerekir ise;

  • Çizgili kravatlar
  • Tek renk kravatlar
  • Noktalı kravat
  • Desenli kravat

olmak üzere 4 ana başlık halinde ayırabiliriz.

Noktalı kravat genel de özel toplantılar, düğünler, nişanlar, davetler gibi mekânlar da çok sık kullanılmaktadır. Kendinizi sadece özel günlerle sınırlamayınız. Bizim çok çeşitli modellerimiz ile günlük hayatta da çok şık kullanabileceğiniz, abartıya kaçmayan modellerimiz de mevcuttur. En iyi noktalı kravat en pahalı kravat gibi de düşünmeyin lütfen iyi kravat pahalı olan değil kaliteli olan kravattır. Uygun noktalı kravat fiyatları ile kaliteli bir model alabileceğinizi unutmayın. Noktalı kravat modelleri sizlerin günlük hayatınızda sıklıkla kullanabileceğiniz kravat modellerindendir. Peki noktalı kravat seçimlerinde dikkat edilmesi gereken noktalar nelerdir? Noktalı kravat modelleri seçiminde çok dikkat etmelisiniz. Gerek kalitesi gerek noktalı kravat fiyatları oldukça değişkenlik gösteren unsurlardır. Gömleğinizin kumaşına ve rengine uygun bir seçim yapmalısınız. Yanlış bir renk ya da yanlış bir kumaş aksine sizi çok farklı bir tarza dönüştürebilir. Kravat modası her zaman popülerliğini korumuş bir modadır. Her sene yeni modellerle piyasaya sunduğu çeşitlerle ilgi toplamayı başarmıştır. Şunu da belirtmek isteriz ki bu moda hiçbir zaman bitmeyecek aksine daha da kendini yenileyecektir. Noktalı kravat seçiminde öncelikle model seçmelisiniz modelinizi seçtikten sonra rengini seçebilirsiniz. Sarı kravat, siyah kravat, kırmızı kravat en çok seçilen ana renkler arasındadır. Teninize uygun olan modeli de seçtikten sonra kravatınızı kendinize göre en uygun şekil de almışsınız demektir. Kravatkolik olarak noktalı kravat modelleri ve en uygun noktalı kravat fiyatları ile sizlerin memnuniyetini en üst düzeyde tutmamız gerektiğini düşünüyoruz. Bu bilinçle en iyi noktalı kravat fiyatları ile siz müşterilerimizin bütçesini sarsmadan da kaliteli ürün kullanabileceğinizi göstermek istiyoruz. Kravatkolik, noktalı kravat modelleri ile siz müşterilerini bekliyor.

Read moreHide
Prepared by  T-Soft E-Commerce.