Geometric Bow Ties

Total of 18 products are displayed.
Filter
Out of stock

Burgundy Dog Motif Bow Tie P803

Out of stock

Beige Palm Motif Bow Tie P805

Figürlü Papyon


Takım kıyafetler söz konusu olduğunda her erkeğin kendine özel bir tarzı bulunmaktadır. Klasik tarzı seven kişiler bulunurken ayrıca sportif ölçekli tasarımları da beğenenler oldukça fazladır. Bu konuda önemli olan şık bir model yapısı altında doğru tasarımı seçmektir. Aksesuar olarak en doğru seçenekler arasında figürlü papyon çeşitleri gelmektedir.
 
Figürlü Papyonlar
 
Özellikle daha canlı ve eğlenceli bir görüntü yakalamak için figürlü papyonlar bir adım öne çıkıyor. Tasarım itibariyle oldukça şık bir görüntü sunan bu papyon çeşitleri, genelde farklı renkler üzerinden tasarım haline getirilmektedir. Özellikle canlı renklerin kullanıldığı bu papyon modelleri, her erkeğin kendi tarzını yansıtmasına olanak tanımaktadır.
 
Özel Model Tasarımları Figürlü Papyon Çeşitleri
 
Kaliteli malzeme yapısıyla şık bir tasarım üzerinden hazırlanan figürlü papyon, eğlenceli davet ve organizasyonları için birebir tasarımlardır. Değişik figürler daha canlı ve göz alıcı renklerle papyon üzerine yerleştirilir. Böylece hem takım kıyafetler ya da smokin çeşitleri hem de sivil giysiler, gösterişli ve hoş bir görünüm yakalayabilir. Kişisel zevklere bağlı kalınarak farklı kıyafetler üzerinde aksesuar olarak figürlü papyonları kullanabilirsiniz.

Read moreHide
Prepared by  T-Soft E-Commerce.