Luxury Bow Ties

Total of 144 products are displayed.
Filter
1 2 3 4 5
Erkek Modasına Farklı Bir Dokunuş


Güncel erkek modasını yakından takip edenlerin tercihi olan piliseli papyon modelleri, şık ve kaliteli tasarıma sahiptir. Ayarlanabilir boyun ölçüsüne sahip olan ürünler, kolay kullanılabilir. Özel el işçiliğiyle tüketicilerin beğenisine sunulan kravatkolik popyon koleksiyonları; farklı renk, desen ve motiflerde hazırlanır. 

Dolgun Görünüme Sahip Piliseli Papyon Modelleri
Standart papyon modellerine nazaran daha dolgun ve havalı duran piliseli papyonlar, özel kutularında adrese teslim edilir. Aynı desene ait farklı renkler tercih edilerek haftanın her gününe özel şıklık sağlanabilir. 

Renge göre filtreleme imkanı sunan hizmetlerimiz sayesinde aradığınız modele daha hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Sıradan bir görünüm yerine aksesuarıyla ön plana çıkmak isteyen erkeklerin tercihi olan piliseli papyon modeller, dolgun görünümüyle dikkatlerin aksesuarda toplanmasına yardımcıdır.

Seçtiğiniz Papyon Sizi Anlatır
Düz renk gömlekler ve ceketlerle kullanılan modeller, yerine göre spor veya kumaş pantolonlarla kombin yapılabilir. Ürünü destekleyen ve deseni güçlendiren piliseler, seçtiği aksesuarla tarzını belli etmek isteyenler için ideal hediye alternatifi olarak da düşünülebilir. Yılın 365 günü kullanıma uygun papyon modellerinin ipek kumaş seçeneği de mevcuttur. 

Read moreHide
Prepared by  T-Soft E-Commerce.