Self-Pattern Bow Ties

Total of 93 products are displayed.
Filter
1 2 3
Kendinden Desenli Papyon


Daha doğal ve hoş bir görünüm ortaya çıkaran kendinden desenli papyon çeşitleri, her zevke hitap eden tasarımlar sunuyor. Üretim hattında doğal bir yapıyla papyon üzerine gerçekleştirilen desenler oldukça gerçekçi, sıcak ve samimi bir görünüm ortaya çıkarmaktadır. Böylece özellikle karşı tarafı etkileyecek farklı organizasyonlar söz konusu olduğunu, kendinden desenli papyonlar arasından tercih yapabilirsiniz.
 
Farklı Renk Kreasyonu ile Kendinden Desenli Papyon Çeşitleri
 
Yeni sezon tasarımları ile geniş bir renk kreasyonu üzerinden kullanım imkanı veren kendinden desenli papyonlar, her türlü kıyafetle kullanılabilir. Bu papyon çeşitleri genelde tek renk üzerinden hazırlanmaktadır. Üretim anında üzerine kendinden desenli olarak tasarımları hazırlanır ve harika şekiller ortaya çıkar.
 
Özel kalıplar altında hazırlanan desenler, böylece uzun yıllar güvenli şekilde kullanım şansı vermektir. Yani kendinden desenli olduğundan herhangi bir şekilde çıkmaz. Aynı zamanda 3 boyutlu bir görünüm etkisi oluşturduğundan dolayı görsel açıdan daha dikkat çekici bir tasarım da vadediyor.
 
Kişisel Zevklere Uygun Farklı Kendinden Desenli Papyonlar
 
Kullanılacak olan kıyafetin tarzına ve gidilecek yerin konseptine uygun şekilde değişik renkler üzerinden farklı desenler ile papyonlar sizleri bekliyor. Kendinden desenli tasarım üzerinde hazırlamış papyon çeşitleri, yeni sezon altında değişik modeller sunmuş durumda. Çiçekli desenler, karmaşık yapılı desenler ya da nokta ve puantiyeli gibi birçok seçenek altında geniş bir yelpaze sizleri bekliyor. Çok uygun fiyatlarla elde edebileceğiniz papyonları hem takım elbiselerde hem de sivil kıyafetlerde aksesuar olarak değerlendirebilirsiniz.

Read moreHide
Prepared by  T-Soft E-Commerce.