Shaped Ties

Total of 130 products are displayed.
Filter
1 2 3 4 5
Tercih Edebileceğiniz Kravat Modelleri


Vazgeçilmez aksesuarların başında gelen kravat uzun zamandır hem erkeklerin hem kadınların hayatında yerini almıştır. Daha çok erkeklerin kullandığı bir aksesuar olarak kullanım alanı çok geniş bir hale gelmiştir. İlk zamanlarda daha çok klasik bir aksesuar olarak resmi yerlerde kullanılsa bile şu anda günlük hayatta spor kesim kıyafetlerle de kullanılabilir.
           
Bir çok kravat modeli bulunmaktadır. Bunların başında klasik kesim kravatlar olsa da günden güne popüleritesi artan ucu kesit - küt kravat modeli ilk tercih edilen ürünler arasında yerini almaktadır. Hem spor hem klasik kesim takımlarla çok rahat kullanılabilecek şık bir aksesuardır.

Ofis şıklığınızı tamamlayacak şekilde üretilmiş bu kravat modeli resmi yerlerde kullanımı ile hem zarif hem şık hem de modern bir görünüme kavuşmanıza yardımcı olacak ve kombinlerinizi tamamlayacaktır. Bunun yanında günlük hayatta ve özel gün ve geceler de de rahatça kullanabileceğiniz ucu kesit - küt kravat modeli modern görünümün yanı sıra şık ve farklı olmanızı sağlayacaktır.
           
Ucu kesit - küt kravat modeli ister tek renk ister rengarenk isterseniz desenli ve kumaş türü güpürlü olacak şekilde geniş ürün yelpazesi ile sizlere hizmet vermektedir.
 

Read moreHide
Prepared by  T-Soft E-Commerce.