Small-Pattern Ties

Total of 127 products are displayed.
Filter
1 2 3 4
Küçük Desenli Kravat


Hem klasik bir görüntü arayan hem de estetik çizgi arzu edenler için küçük desenli kravat çeşitleri bir adım öne çıkmaktadır. Özellikle her türlü takım kıyafet ile uyum gösteren bu şık kravat modelleri, özenle küçük desenler ile her isteğe uygun modeller sunmaktadır. Oldukça geniş bir renk kreasyonu üzerinden değerlendirilebilecek olan bu kravat modelleri, tarzınızı her yerde yansıtma imkanı tanımaktadır.
 
Farklı Tasarımları ile Küçük Desenli Kravat
 
Genellikle nokta ve puantiyeli desenler altında üretimi gerçekleştirilen küçük desenli kravatlar, her türlü takım kıyafet üzerinden uyum sağlamaktadır. Üstelik sadece takım kıyafet değil, sivil yaşam içerisinde de farklı giyim çeşitleri ile güzel bir aksesuar olarak değerlendirilebilir. Zira hem ağırbaşlı bir görünüm sunmakta hem de sportif ölçekli bir tasarım ortaya çıkarmaktadır.
 
Zevkinize Uygun Farklı Küçük Desenli Kravatlar
 
Her zevke uygun değişik ve küçük desenler altında hazırlamış kravat arasından tercih yapabilirsiniz. Genelde kravatın ana rengi üzerine değişik renkler ile gerçekleştirilen küçük desenler, çok dikkat çekmeden oldukça güzel bir kombin yaratma imkanı vermiş durumda.

Read moreHide
Prepared by  T-Soft E-Commerce.