Desenli Papyonlar PAPYON Tarzınıza farklılık katmak isteyenler... Düz, desenli, örgü, kadife ve ahşap modellerde papyon seçeneklerimiz ile sıra dışı bir stile imza atın!
Filtre
Görünüm:
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.
  1. yizyılın sonlarına doğru kullanılmay başlanan 20.yüzyıla geldiğimizde de tam anlamıyla moda olan bir tür boyun bağı olan papyon, genellikle gece davet ve organizasyonlarında smokin ve takım elbise ile kullanılmaktadır. Erkek Papyon Modelleri pek nadir olsa da bazı erkeklerin de günlük aksesuar olarak kullandıkları bir objedir. Bir çok farklı çeşidi olması ise konsepti tamamlamak adına erkeklere yardımcı olmaktadır. Saten Papyon, kumaş olarak saten kumaştan elde edilerek yapılan daha estetik ve zarif duran bir papyon çeşididir. Çok şık bir kombin yapmanıza imkan sağlayacak olan Pleksi Papyon modelleri sayesinde modanın en yakın takipçilerinden olduğunuzu kanıtlayabilirsiniz. Ülkemizde son zamanlarda moda olan ve raflarda yerini alan bu papyon çeşidi ile çok şık kombinler oluşturabilirsiniz.

Bir diğer papyon çeşidi olan İpek Papyon ipek kumaştan elde edilen kaliteli ve fiyatı biraz daha yüksektir. Farklılığı sevenler içinde farklı papyon çeşitleri bulunmaktadır. Bunlardan biri olan Ahşap Papyon tüm gözlerin üzerinize çevrilmesini sağlayacaktır. Bir Ahşap Pantolon Askısı renginde olan bu papyon çeşidi şık kombinler yapmanıza imkan sağlayacaktır. Özellikle kış aylarının vazgeçilmezleri arasında olan Kadife Papyon da farklılığın ve şıklığın başka biçimi olarak tanımlanabilir. Papyonlu Takım Elbise her erkeğin sevdiği bir kıyafet değildir. Ancak bazı durumlarda papyon takmak sizi hem daha şık hem de daha zarif göstereceği için tamamen göz ardı edilmemesi gereken bir aksesuardır. Hem çeşitlerinin oldukça fazla olması hem de kombin yapma imkanın fazla olması papyonların tercih nedenini arttırmaktadır. Papyon çeşitlerinden olan Desenli Papyon hem klasik ruhun hem de modern ruhun yansıması olarak tercih edilebilir. Renk uyumu yakalandığında ortaya muhteşem bir görüntü çıkabilmektedir. Mesela ortamın havasına göre renkli papyonlar kullanılabilir. Bu durumda Pembe Papyon kullanılması hem daha fazla gözün sizi görmesini sağlayacak hem de ortamda farkınızı hissettirebileceksinizdir. Bunun yanında farklı renk seçenekleri de kullanılabilir. Mesela Kırmızı Papyon siyah takım elbise içerisinde oldukça şık ve estetik bir görünüm kazandırmaktadır. Bunların yanında hem farklılık hem de şıklık arıyorsanız Açık Papyon modellerine de bir göz atmanız gerekmektedir. Son yıllarda moda olan bu papyon çeşidi oldukça güzel bir görünüme sahip olmanızı sağlamaktadır. Buna ek olarak yine son zamanların en moda papyon çeşitlerinden olan Örgü Papyon modelleri ile de çok şık kombinler yapabilirsiniz.

Erkek Giyim modası her geçen gün tıpkı bayan giyim modası gibi olağanüstü değişimler yaşamaktadır. Bu durum kimi zaman ülkemizde garip bir durum gibi görülse de farklılığı seven, klasik giyimden uzak durmak isteyen bayların yakından takip ettiği bir durumdur. Erkek Papyon Modelleri de bu durum dikkate alınarak tasarlanmakta ve modernliğini korumaya devam etmektedir. Papyon Fiyatları hemen her bütçeye uygundur. Yani modayı yakından takip etmek size çok pahalıya mal olmayabilir. Tasarımların kalitesi, kullanılan kumaşın kalitesi ve alınan marka değeri fiyatı arttırabilmekte olsa da genel olarak her kesimden insanın kolaylıkla alabileceği etiket fiyatına sahip papyonlar mevcuttur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.