Фигурный галстук-бабочка

Итого 18 продукт отображается.
Фильтр
Нет В Наличии

Lacivert Araba Motif Papyon P799

Нет В Наличии

Lacivert Yelken Motif Papyon P794

Нет В Наличии

Lacivert Çapa Motif Papyon P796

Нет В Наличии

Lacivert Çapa Motif Papyon P809

Нет В Наличии

Bej Palmiye Motif Papyon P805

Нет В Наличии

Lacivert Yunus Motif Papyon P795

Нет В Наличии

Bordo Köpek Motif Papyon P803

Нет В Наличии

Mavi Flamingo Motif Papyon P800

Нет В Наличии

Lacivert Köpek Motif Papyon P808

Figürlü Papyon


Takım kıyafetler söz konusu olduğunda her erkeğin kendine özel bir tarzı bulunmaktadır. Klasik tarzı seven kişiler bulunurken ayrıca sportif ölçekli tasarımları da beğenenler oldukça fazladır. Bu konuda önemli olan şık bir model yapısı altında doğru tasarımı seçmektir. Aksesuar olarak en doğru seçenekler arasında figürlü papyon çeşitleri gelmektedir.
 
Figürlü Papyonlar
 
Özellikle daha canlı ve eğlenceli bir görüntü yakalamak için figürlü papyonlar bir adım öne çıkıyor. Tasarım itibariyle oldukça şık bir görüntü sunan bu papyon çeşitleri, genelde farklı renkler üzerinden tasarım haline getirilmektedir. Özellikle canlı renklerin kullanıldığı bu papyon modelleri, her erkeğin kendi tarzını yansıtmasına olanak tanımaktadır.
 
Özel Model Tasarımları Figürlü Papyon Çeşitleri
 
Kaliteli malzeme yapısıyla şık bir tasarım üzerinden hazırlanan figürlü papyon, eğlenceli davet ve organizasyonları için birebir tasarımlardır. Değişik figürler daha canlı ve göz alıcı renklerle papyon üzerine yerleştirilir. Böylece hem takım kıyafetler ya da smokin çeşitleri hem de sivil giysiler, gösterişli ve hoş bir görünüm yakalayabilir. Kişisel zevklere bağlı kalınarak farklı kıyafetler üzerinde aksesuar olarak figürlü papyonları kullanabilirsiniz.

Читать далееСпрятать
Prepared by  T-Soft E-Commerce.