Üyelik
 • Neden Üyelik Oluşturmalıyım?

         Kravatkolik sanal mağaza kullanıcı hesabı oluşturmanın birçok faydası var.

  - Hızlı ve kolay sipariş için bilgilerinizi kaydeder.

  - Kravatkolik sanal mağazanın sunmuş olduğu özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

  - Etkinliklerimizden haberdar olabilirsiniz.

  - Sipariş geçmişinize bakabilirsiniz.

  - Tüm teslimat adres bilgilerinizi kaydedebilirsiniz.

 • Üyeliğimi iptal edebilir miyim?

  Üyeliğinizi iptal etmek için info@kravatkolik.com adresinden yada 0850 532 1591 numaralı müşteri hizmetlerimizden üyeliğinizi iptal etmek istediğinizi bildirerek üyelik iptalinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Sipariş verebilmem için üye olmam gerekiyor mu?

  Kravatkolik'ten sipariş verebilmek için birkaç dakikanızı alacak bir üyelik işlemi gerçekleştirebilirsiniz Üyelik gerçekleştirmek istemiyorsanız "Üyeliksiz Devam Et" veya "Facebook ile Giriş" seçeneği ile sipariş oluşturabilirsiniz.

 • Sepetimdeki ürünleri nasıl satın alabilirim?

  Siparişi tamamla butonuna tıkladığınızda karşınıza üye girişi yapabileceğiniz ve üye değilseniz üye olabileceğiniz bir ekran çıkacaktır. Bu ekranda Kredi Kartı, Havale veya dilerseniz Kapıda Ödeme yöntemi ile siparişinizi tamamlayabilirsiniz.Dilerseniz üye olmadan alışveriş yapabilirsiniz, ancak sitemizdeki avantajlardan yararlanmak için üye olmanızı tavsiye ediyoruz.

 • Siparişimin onaylandığını nasıl anlayabilirim?

  Siparişiniz alındığında başarıyla gerçekleştiğine dair bir uyarı mesajı gsm numaranıza gönderilir. Ayrıca kayıtlı e-posta adresinize sipariş bilgileriniz gönderilmektedir.

 • Siparişim onaylandıktan sonra değişiklik yapabilir miyim?

  Siparişiniz onaylandıktan sonra 0850 532 1591 veya whatsapp üzerinden iletişime geçerek, siparişinizde değişiklik yapılabilir.Fakat ücret farkı olan ürünlerde siparişin iptalini gerçekleştirip, yeni sipariş oluşturmanız gerekmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.