DAMATLIK İÇİNDE NELER VAR

DAMATLIK İÇİNDE NELER VAR

10 Mayıs 2021


Damatlık İçinde Neler Var

1. Smokin takımı (Ceket – Pantolon)

2. Ata yaka gömlek (Eğlence varsa mümkünse 2 adet alınmasını tavsiye ederiz. İlerleyen saatlerde terden değiştirilmesi gerekebilir)

3. Yaka Çiçeği (Gelin buketinin ufaltılmış şekli güzel bir uyum yakalar)

4. Papyon ve kuşak seti

5. Cep Mendili

6. Kol düğmesi

7. Rugan ayakkabı

8. Rugan kemer

9. Kol Saati (Tercihen)

10. Çorap

Smokin de kemer olur mu

   Damat adayları evlilik hazırlığında çok strese girer aynı gelinler gibi. Bu süreçte genellikle hızlı kilo vermektedirler. Evlenmeden bir süre önce alınan smokin pantolonu evlilik günü geldiğinde bir bakmışsınız üstünüzden düşüvermiş. Bu yüzden damat adaylarının bu gibi bir durumla karşılaşmaması için ayakkabı ile uygun renk kemeri muhakkak yanında bulundurması gerekmektedir.

Damatlıkta kuşak mı kemer mi

   Bir damadın düğündeki en önemli aksesuarlarından biri kesinlikle kuşaktır. Kuşak ve papyon düğünde erkeğe eşlik edecek en önemli aksesuarlardandır.

   Kuşak kullanılıyorsa kemere ihtiyaç yok diye düşünmeyin. Evlilik hazırlığında oradan oraya koştururken kilo vermeniz kaçınılmaz olacaktır. Bu yüzden kuşağın altında kemeri kullanmanızı tavsiye ederiz.

   Kuşak satın alırken muhakkak kullanacağınız kemerin üstüne takıp altından kemerin belli olup olmadığına bakın. Kaliteli ve tok bir kuşak alırsanız bu sorun olmaktan çıkacak ve rahatlıkla kuşağınızı kullanabileceksiniz. Altta kalan kemer belli olmayacaktır. İnce bir kumaştan üretilmiş kuşak ise hareketli geçen gününüzde belinizden kayarak kötü bir görüntüye sebep olabilir.

Damatlık içerisinde Papyon mu kravat mı

    Bir kere evleniliyor mantığı ile yola çıkılırsa kolaya kaçmayın ve papyon kullanmayı tercih edin. Yıllar sonra fotoğraflara bakıp güzel günleri andığınızda doğru tercih yaptığınızı anlayacaksınız.

Blog Yazılarımız
Tümünü Görüntüle
2021 ERKEK AKSESUAR MODASI
Kış sezonu bitiyor ve yaz sezonu açılıyor. Pandemi dönemine denk gelen 2021 ilkbahar yaz sezonu biraz buruk geçip ev halleri ön planda olsa da bu yaz kullanabileceğiniz trendlerini sizler için keşfettik.
PAPYON NASIL TAKILIR
Resmi ve şık bir görünüm kazandırmaya yardımcı aksesuarlardan olan papyon , erkeklerin vazgeçilmezlerindedir. Kullanıldığı zaman gömleklerde ayrı bir şıklık yaratmakta ve iyi bir duruş sergilenmesini sağlamaktadır
KRAVAT İĞNESİ NASIL TAKILIR
Kravatların bozulmadan düzgün durması, sabitlenmesi amacıyla kravat iğnesi kullanılır. Kullanılan kravat iğnesiyle, kravatlar sabitlenir ve görsel açıdan göze daha hoş görünür.
DAMATLIK İÇİNDE NELER VAR
Smokin takımı (Ceket – Pantolon)Ata yaka gömlek (Eğlence varsa mümkünse 2 adet alınmasını tavsiye ederiz. İlerleyen saatlerde terden değiştirilmesi gerekebilir)
Giyim Zevki Nasıl Oluşur
Giyim zevki bir insan hakkında oldukça fikir verebilen bir zevktir. Giyim zevki bireyin duygularını, fikirlerini yansıtabilir. Giyim zevki insanın tek kelime etmeden dış dünyaya kendiyle ilgili mesaj vermesinin en kestirme yollarından biridir.
Hangi Genişlikte Kravat Takmalıyım
Hangi kravat çeşitlerinin trend olduğunu ve sizin için hangi genişlikte kravat modelinin bedeninize uygun olacağına dair önemli bir kılavuz olacaktır.
Kol Düğmesi Nasıl Takılır
Kol düğmesinin takılması için, gömleğin manşet kısmında delik bulunması gerekmektedir. Kol düğmesi nasıl gömleklere takılır sorusunun cevabı ise delikli gömlektir.
Takım Elbiselerin Olmazsa Olmazı Siyah Kravat
Çalıştığınız kurumda takım elbise giymek zorunlu ise ve siz klasik giyinmekten hoşlanan biri değilseniz her sabah işe giderken hazırlanmak bile ayrı bir acı verir. Tabi eğer her şartta güzel ve rahat giyinmenin püf noktasını biliyorsanız hiç bir zaman sorun yaşamazsınız.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.