Novelty Ties

Total of 61 products are displayed.
Filter
1 2
Her Tarza Uygun Figürlü Kravat


 
Erkeklerin takım elbiseleri tamamlayan aksesuarlarından biridir kravatlar. Moda sektöründe son yıllarda farklı tarzlara hitap edebilecek figürlü kravat modelleri göze çarpmaktadır. 

Her tarza ve erkeklerin hobilerine hitap edebilecek figürlü kravat modellerini şöyle sıralayabiliriz.

At Figürlü Kravat: Mikfofiber kumaştan üretilen at figürlü kravat, çok satanlar ürün grubunda yer almaktadır. Bu kravat modelini bordo ve lacivert olmak üzere iki rengi bulunmaktadır.

Çapa Figürlü Kravat: Klasik bir stile sahip olan bu kravat modeli de mikrofiber kumaştan üretilmiştir. Çapa figürlü kravat modeline kuru temizleme rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Bu üründe aynı zamanda kravatla aynı figürde ve renkte lazer kesim mendili de yer almaktadır.

Uçak Figürlü Kravat: İpek kumaştan üretilen uçak figürlü kravat, klasik kesime sahiptir. Bu kravat modeline sadece kuru temizleme uygulanabilmektedir. Uçak figürlü kravat modelinde sadece pembe rengi mevcuttur.

Yelkenli Figürlü Kravat: Klasik stile sahip olan kravat modelinin desenlerinde yelkenli ve çapa figürleri yer almaktadır. Mikrofiber kumaştan üretilen figürlü kravatın, aynı zamanda lazer kesim mendili de ürün grubunun içinde yer almaktadır. Bu kravat modeli tek renk olarak beyaz üzerine mavi renkte figürler tasarlanmıştır.

Read moreHide
Prepared by  T-Soft E-Commerce.