Фактурный галстук

Итого 188 продукт отображается.
Фильтр
1 2 3 4 5 6
Sade Şıklığın Dayanılmaz Cazibesi


Sade aksesuarlardan hoşlananların tercihini şekillendiren kendinden desenli kravat modelleri, düz ceketlerin yanı sıra çizgili ve ekoseli kumaş tercihleriyle de uyumlu şekilde kullanılabilir. Düz kumaşlara nazaran daha hareketli duran ince kendinden desenli kravatlar, aynı kumaştan mendillerle uyumlu bir görüntü verir. 

Parlak Renklerin Gücü

Parlak renklerin gücünü seçtiği kombinle destekleyenler, net bir şekilde görülmeyen ancak düz bir kumaşa nazaran daha havalı duran kumaşlarla hazırlanan kravat koleksiyonlarını tercih edebilirler. Çok çeşitli renk seçeneğine sahip olan kendinden desenli kumaşlar, düz gömleklerin yanı sıra ince çizgili gömleklerle de kusursuz uyumu yakalar.

Klasik, ince ve çok ince ölçülere sahip olan modeller, tarza göre gruplandırılır. Günlük kullanım için hazırlanan modellerin yanı sıra; mendilli, düğün&nişan veya resmi davetlerde kullanılacak kendinden desenli kravat modelleri de her mevsim şıklığın en önemli temsilcileridir.

Erkekler İçin En Özel Aksesuar 

Sıradan bir takım elbisenin farklı bir tarz yakalamasına yardımcı olan kravat modelleri, özel günlerde hediye alternatifleri arasında yer alır. Siz de sade şıklığın dayanılmaz cazibesinden faydalanmak istiyorsanız, tercihinizi her dönem moda olan ince ve kumaşı kendinden desenli kravat modellerinden yana kullanabilirsiniz. 

Читать далееСпрятать
Prepared by  T-Soft E-Commerce.