Колье для мужчин

Итого 19 продукт отображается.
Фильтр

Altın Renk Body Builder Paslanmaz Çelik Kolye KLY53 Altın Renk Body Builder Paslanmaz Çelik Kolye KLY53 Altın Renk Body Builder Paslanmaz Çelik Kolye KLY53

129,00 TL

Altın Renk Kartal Figür Paslanmaz Çelik Kolye KLY59 Altın Renk Kartal Figür Paslanmaz Çelik Kolye KLY59 Altın Renk Kartal Figür Paslanmaz Çelik Kolye KLY59

129,00 TL

Gümüş Renk Kartal Figür Paslanmaz Çelik Kolye KLY58 Gümüş Renk Kartal Figür Paslanmaz Çelik Kolye KLY58

129,00 TL

Siyah Renk Halter Paslanmaz Çelik Kolye KLY33 Siyah Renk Halter Paslanmaz Çelik Kolye KLY33 Siyah Renk Halter Paslanmaz Çelik Kolye KLY33

129,00 TL

Altın Renk Halter Paslanmaz Çelik Kolye KLY31

129,00 TL

Siyah Renk Ok Paslanmaz Çelik Kolye KLY63

129,00 TL

Altın Sarısı Bar Kolye KLY96 Altın Sarısı Bar Kolye KLY96

129,00 TL

Bakır Renk Bar Kolye KLY94 Bakır Renk Bar Kolye KLY94

129,00 TL

Siyah Renk Jilet Kolye KLY129 Siyah Renk Jilet Kolye KLY129

129,00 TL

 Мужское ожерелье из гранаты черного цвета из стали KLY132  Мужское ожерелье из гранаты черного цвета из стали KLY132

129,00 TL

Altın Renk Kemal Atatürk İmza Kolye KLY116 Altın Renk Kemal Atatürk İmza Kolye KLY116

129,00 TL

Altın Renk Kurt Kolye KLY104 Altın Renk Kurt Kolye KLY104

129,00 TL

Gümüş Renk Kurt Kolye KLY118 Gümüş Renk Kurt Kolye KLY118

129,00 TL

Altın Renk Kemal Atatürk İmza Kolye KLY107 Altın Renk Kemal Atatürk İmza Kolye KLY107

129,00 TL

Siyah Renk Kemal Atatürk Kolye KLY121 Siyah Renk Kemal Atatürk Kolye KLY121

129,00 TL

Gümüş Renk Kemal Atatürk Kolye KLY126 Gümüş Renk Kemal Atatürk Kolye KLY126

129,00 TL

Siyah Renk Melodi Kolye KLY111 Siyah Renk Melodi Kolye KLY111

129,00 TL

Gümüş Renk Skull Kolye KLY106 Gümüş Renk Skull Kolye KLY106

129,00 TL
Нет В Наличии

Gümüş Renk Sol Anahtarı Kolye KLY130 Gümüş Renk Sol Anahtarı Kolye KLY130

129,00 TL

Farklı Çeşitleri İle En İyi Erkek Kolye Modelleri

 Kolyeler şık bir giysinin tamamlayıcısı niteliğindedir. Erkeklerde en çok kullanılan aksesuarlardan bir tanesidir. Değerli taşlardan üretilmesi de şıklığı ekstra şıklık katmaktadır. Kolyeler eskiden sadece kadınlar tarafından tercih edilen bir aksesuardı. Fakat günümüzde bu ayrım yok çok şık erkek kolye modelleri de her daim üretilmeye devam ediyor. Hatta erkek kolyelerde modeller neredeyse kadın kolyeleri ile yarışır duruma geldi. Farklı desenler, tasarımlar hatta farklı değerli madenler ile milyonlarca çeşit erkek kolye modelleri var.

Erkek kolye çeşitleri tasarımlarında ve renklerinde seçenek oldukça fazla. Buna rağmen herkes aradığını kolay bir şekilde bulabilmekte. Çünkü nasıl bir kıyafeti ne tarz bir kolye ile yakışacağı herkes tarafından değişir. Yani erkek kolye seçimi tamamen görecelidir. Çok farklı tarzlara hitap eden erkek kolye modelleri günümüzde kolay bir şekilde bulunabilmektedir. 

Tabi ki hem ülkemizde hem de tüm dünyada çelik erkek kolye bir adım öne çıkmaktadır. Erkek kolye denildiğine çelik erkek kolye akıllara gelir. Bunun da pek çok sebebi vardır.

Çelik Erkek Kolye Çeşitleri

Çelik erkek kolye modelleri çok uzun ömürlüdür. Hatta iyi ve temiz bir şekilde kullanıldığında bir ömür boyunca kullanılabilmektedir. Uzun ömürlü olmalarının bir diğer sebebi ise sağlam olmalarından kaynaklanır. Çelik deyince sadece çelikten oluşan erkek kolye modelleri yoktur. Çelik erkek kolye içerisinde krom elementini de her daim barındırır. Bu yüzden bu tarz erkek kolye ile paslanmalar ya da kararmaların her daim önüne geçilebilir. Tüm erkek kolye modelleri için bu geçerli değildir. Fakat çelik erkek kolye yıkanabilirdir. Yani tozlandığı ya da farklı bir renge boyanması durumunda su ile basit olarak yıkanabilir. Basit bir şekilde yıkanması erkek çelik kolye için herhangi bir sorun teşkil etmez. Renginde ya da yapısında asla ama asla bozulma olmaz. Bu yüzden bu tarz kolyeler çıkarılmadan denize ya da havuza girip duş alınabilir. 

Çelik Erkek Kolyelerin Dayanıklılığı

Çelik erkek kolye modellerinin bir diğer sağlamlık nedeni de parfüme karşı dayanıklılığıdır. Parfüm saf değildir yani içerisine alkol gibi pek çok farklı madde barındırır. Alkol de bir çeşit dezenfektan yani çözücüdür. Buna rağmen alkol, parfüm ya da kolonya ile temas etse bile erkek çelik kolye sağlamlığını koruyacaktır. Herhangi bir şekilde deforme olmayacak ve renginde herhangi bir sorun asla ama asla oluşmayacaktır. Çelik erkek kolye modelleri terleme gibi durumlarda da sorun çıkarmaz. Terleme durumunda üzerinin silinmesine dahi gerek yoktur. Terin içerisindeki tuz bile çelik erkek kolye çeşitlerine zarar veremez.

Çelik erkek kolye modelleri üzerinde mikrop ya da bakteriyi barındırmaz. Yani herhangi bir sağlığa zarar verecek şekilde tasarlanmamıştır. Günümüzde ortaya çıkan covid 19 gibi virüsler bile çelik erkek kolye modelleri üzerinde barınamaz. Mikroplar ya da kirler uzun süre bu kolyelerin yüzeylerinde barınamaz. 

Farklı Metaller İle Erkek Kolye Modelleri

Sadece çelikten değil altın ve gümüş gibi değerli madenlerden elde edilen kolyeler de vardır. Sarı ya da gri gibi altın ve gümüş renginden hoşlanmayanlar da olabilmektedir. Bu yüzden de altın ya da gümüş kolyeler özenle farklı renklere boyanmaktadır. Siyah, mavi ya da yeşil gibi pek çok farklı renkte altın ve gümüş kolyeler satışa sunulmuştur. Farklı renklerde satışa sunulan çelik erkek kolye modelleri de her daim mevcuttur. 

Her daim farklı metaller ve madenler kullanılsa da dayanıklılık aynıdır. Her şekilde oldukça uzun yıllar boyunca kullanılabilir ya da güvenle saklanabilir.

Erkeklere Alınabilecek En Güzel Hediye 

Erkeklere doğum gününde ya da özel bir günde hediye almak çok kolayıdır. Pek çok seçenek olmasına rağmen erkeklerin tamamını mutlu edecek hediye bir kolyedir. Erkeklerin en çok tercih ettiği aksesuar olduğundan dolayı da hediye kesinlikle amacına ulaşacaktır. Genç erkeklerin gözdesi olan kolye herkesin zevkine ve giyimine hitap eder. Zevk sahibi erkek ve kadınlar da on binlerce kolye çeşidi arasından kendisine göre olanı bulur. 

Bu kadar farklı çeşit olması kafa karışıklığına yol açmaz. Aksine kolay bir şekilde istenilen tarzda bir erkek kolye bulunmasına olanak sağlar. Bu sayede çok az vakit harcanarak herkese uygun kolyeler bulunabilir.

Farklı Çeşitlerde Erkek Kolye Modelleri

Bir erkeğin en çok hoşuna giden ne varsa ona hitap eden bir kolye bulunmaktadır. Örneğin erkeklerin günümüzde en çok sevdiği şey futbol izlemektir. Bu yüzden her erkeğin taraftarı olduğu bir Türk takımı bulunmaktadır. Bu Türk futbol takımının renkleri ile uyum olan erkek kolye çeşitleri bulunmaktadır. Beşiktaş'a hitap eden siyah beyaz kolye her daim bulunmaktadır. Fenerbahçe için sarı lacivert Galatasaray için sarı kırmızı renktedir. 

Bu renklerde erkek kolyeleri her daim bulunmaktadır. Ayrıca sadece çelik değil diğer madenlerden elde edilen erkek kolyeleri de renkli olabilmektedir. Altına alerjisi olanlar olabilmektedir. Altın alerjisi olanlar için faklı renklerde gümüş erkek kolyeleri de her daim bulunmaktadır. Kısacası her zevke ve giysiye uygun olarak tasarlanan kolyeler müşterilerini beklemektedir.

Spor Temalı Erkek Kolye Çeşitleri

Spor yapan ya da spor seven erkeklere uygun kolyeler alınması daha uygundur. Örneğin boksör olan bir erkeğe boks eldiveni şeklinde bir kolye alınabilir.  Ya da halter kaldırma sporunu seven bir ilgilenen erkek için de durum aynıdır. Halter şeklinde bir kolye her daim stoklarda alıcılarını beklemektedir. 

Yaşam felsefesi ya da tarzı sadece sanatla dışa vurulmaz. Dış görünüş ya da aksesuarlarla da dışa vurulabilir. Bir erkek neyden hoşlanıyorsa o şekilde bir kolye takmak isteyebilir. Bu yüzden de basketbol topu, beyzbol sopası ya da gitar şeklinde kolyeler de bulunmaktadır. Tabi ki de dış görünüş ortamın durumuna göre ayarlanmalıdır. Ortamın uygunluğuna göre erkek kolye modelleri seçimi çok önemlidir. Yanlış seçilen bir kolye dış görünüşü mahvedebilmektedir. Farklı tarzlarda ve ambiyansa uygun kolye çeşitleri dikkat ile seçilmelidir. 

Daha önce hiç kolye kullanmamış erkekler için uygun olan farklı modeller almaktır. Farklı çeşit ve renklerdeki çelik kolyeler ile bu durum hakkında bilgi sahibi olunabilir. Deneme yanılma yöntemi ile hangi çeşit kolyenin ne tarz bir ortamda uygun olabileceği seçilebilir. 

Tabi ki de bu tarz farklı kolyeleri fiziksel mağazalardan bulmak biraz zor olabilir. Bunun nedeni ise fiziksel mağazalarda ürün çeşitliliğinin çok da fazla olmamasından dolayıdır. Fakat internet sitelerinden kolye satanlarda ürün çeşitliliği oldukça fazla olabilmektedir. Toptan bu tarz kolye alımı yaparak ne tarz bir kolyenin nasıl kullanılacağı deneme yanılma ile görmek mümkündür. Güvenli alışveriş imkanı ile her türlü kolyeleri temin etme imkanı vardır. 

Farklı Türde, Renkte Ve Modelde Erkek Kolyeleri

Erkek kolyelerinin çok farklı türde satışa sunulmasının bir sebebi vardır. Bazı insanların değerli madenlere karşı alerjisi olabilmektedir. Ya da bazı erkekler sade tasarımları olan şık kolyeleri tercih eder. Bazı erkekler de konsepte uygun olarak giyinmeyi sevdiğinden farklı tarzdaki kolyeleri satın alırlar. Bu yüzden de çeşitlilik erkek kolyelerinde çok önemlidir. 

Farklı Türde Kolyeler

Farklı türü olan kolyeler beğeniye göre satın alınmalıdır. Örneğin erkek kolye modelleri ile onların farklı dışa vurumu vardır. Kolyenin uzunluğu bile bir farklı türdür. Örneğin kadınlar daha çok uzun zinciri olan kolyeleri tercih ederler. Erkeklerde ise bu durum biraz daha farklıdır. Kısa zinciri olan kolyeler her daim erkeklerin ilk tercihi olmuştur. Erkekler daha çok yuvarlak ve simetrik kolyeleri tercih ederler. Tüm bu farklar aslında çeşitliliği meydana getirmektedir. Her farklı tasarlanan kolye farklı bir alıcının dikkatini çekmektedir. Sadece bu yüzden bile çeşitlilik her daim kolyelerde ilk sıradadır.

Farklı Renkte Kolyeler

Kolyelerin şeklinden sonra ilk dikkat çeken unsur rengidir. Renk seçimi o kadar önemlidir ki dış görünüşü tamamen bozabilmektedir. Bu yüzden kıyafetlerin tasarımına ve rengine uygun renkte kolyeler seçilmektedir. Bu yüzden de farklı renklerdeki erkek kolye modelleri her daim çok sayıda piyasaya imal edilmektedir. Taraftarların da kolye rengi seçimi ona göre olabiliyor. Herhangi bir spor takımının taraftarı fanatik ise o renkleri tercih edebiliyor. Aynı durum favori renklerde de geçerli. Herkesin bir burcu var ve bu burçların da bir rengi var. Her ne kadar burçlar kadınlar için daha önemli gibi gözükse de erkekler de bu durumu önemsiyor. Bu yüzden farklı burçların farklı renklerindeki kolyeler tercih edilebilir. Tüm bu ihtiyaçlardan dolayı çok farklı renkte erkek kolye modelleri bulunuyor.

Farklı Şekilde Ve Modelde Erkek Kolyeleri

Genelde erkekler yuvarlak tasarıma sahip kolyeleri tercih etseler de bu durum değişmektedir. Bazı erkekler farklı şekillerdeki kolyeler ile de ilgilenir. Bu yüzden çok farklı tasarıma sahip erkek kolyeleri üretilmiştir. Üretilen farklı konseptteki erkek kolyelerinden bazıları şu şekildedir:

Daha kalın ve zincir şeklindeki erkek kolye

Kurt figürü olan erkek kolye

Kartal başı figürlü erkek kolye

Halter ya da halter kaldıran adam figürlü erkek kolye

Makas ve tarak şeklindeki erkek kolyesi

Müzik severler için sol anahtarı figürlü erkek kolyesi

Mustafa Kemal Atatürk imzalı erkek kolyesi

Müzik severler için mikrofon ve gitar temalı erkek kolye

Tüm bu farklı çeşitlerdeki erkek kolye modelleri farklı renkte üretilmiştir. Örneğin siyah bir takım elbise ile uyumlu olması için siyah renkte bulunmaktadır. Altın kaplama rengi ile sarı renge sahip olanlar da yer almaktadır. Gri renginden hoşlanan beyler için gri yani gümüş rengi kaplamalı kolyeler de vardır.
Bu kadar farklı renklerde kolye olunca kolye seçmenin de kolaylığı artmaktadır. Ayrıca gayet sağlam olmaları da bir bakıma uzun ömürlü olmaları anlamına gelmektedir. Bu yüzden alınıp kullanılmadan uzun bir süre boyunca herhangi bir çekmecede bile saklanılabilir. Saklandıktan sonra açılıp hediye edilebilir ya da tekrar satışa sunulmaz üzere tezgah üzerlerinde yer alabilir. 

Farklı Çap Uzunluğundaki Kolyeler

Kolyenin büyüklüğü giyime uygun olmalıdır. Genelde erkeklerde çapı çok fazla geniş olan kolyeler tercih edilmez. Kadınlar ise büyük çaptaki ve genişlikteki büyük kolyeleri kullanabilmektedir. Tabi ki de her zevke uygun farklı çap uzunluğundaki kolyeler her daim alıcılarını beklemektedir. 

Standart bir erkek kolyesinin çap uzunluğu genelde 3 ya da 3 buçuk santimetre arasında değişmektedir. Tabi ki de bundan daha düşük ya da fazla çapa sahip olan kolyeler de her daim bulunmaktadır. Genel olarak yüz metre ileriden bağıran büyük tasarıma sahip kolyeler de her daim mağazada yer almaktadır. 

Farklı İp Ve Zincir Uzunluğuna Sahip Kolyeler

Kolyeler genelde zincirler yardımı ile boyuna takılır. Fakat bazen kolyelerin çok ağır olması durumu ile karşılaşılır. Bu yüzden de kolyenin zincir uzunluğu önem taşımaktadır. Zincirin boyunun kısaltılması yükü de hafifletmektedir. Bu yüzden de farklı uzunlukta ve ağrılıkta kolyeler de yer almaktadır. Bazı durumlarda ise herkes kolyesinde zincir kullanmak istemeyebilir. Bu duruma özel ip ile kullanılan kolyeler de her daim üretilmektedir. Bu ipler sayesinde kolyelerin ağırlığı azalır. 

Kolyelerin zincirleri ya da ipleri asla boyunda iz bırakmaz. Özel malzemeler kullanılarak üretilir. Bu yüzden de boyunda ağrı, leke ya da kızarıklık yapması imkansızdır. Erkek kolye üretiminde kullanılan her bir malzeme en kaliteli malzemelerden seçilmektedir.

Özel Tasarımları İle Kolyeler

Kolyelerin tasarımlarının her biri tasarımcılar tarafından oluşturulmaktadır. Tasarımları çok sayıdadır. Bu yüzden farklı beğenilere özel olarak üretilir. Her bir tasarım hem erkekler hem kadınlar için de olabilir. Örneğin Mustafa Kemal Atatürk imzalı kolye hem erkek hem de kadınlara yakışacak şekilde tasarlanmıştır. 

Kolyelerin tüm tasarımları orijinal ve benzersizdir. Herhangi bir yerden kopyalanmamıştır. Bu yüzden özgür ve kendine özgü olan herkesin ilgisini çeker. Tasarımlar yapıldıktan sonra müşterilerin beğenisine sunulmaktadır. Eşsiz tasarımları sevenler için her daim eşsiz tasarımlar üretilmeye devam ediliyor.

En Çok Tercih Edilen Kolye Seçenekleri

En çok tercih edilen erkek kolye tasarımları arasında ilk sırada spor ürünleri geliyor. Erkekler futbolu çok sevdiğinden dolayı futbol topu temalı kolyeler sitede mevcut. Bu yüzden de en çok satılanlar arasında futbol topu temalı kolye mevcut oluyor. 

Futbol teması dışında basketbol oynayanlar da çok sayıda. Bu yüzden erkekler basketbol topu olan kolyelerin her daim alıcısı oluyor. Basketbol futbol kadar çok tercih edilmese de en çok tercih edilenler arasına kesinlikle giriyor.

Uniseks yani herhangi bir cinsiyete hitap etmeyen kolyeler de çok tercih ediliyor. Örneğin Mustafa Kemal Atatürk imzalı kolyeler en çok tercih edilenler arasında. İmzanın birebir kopyası kolyenin üzerinde yer alıyor. Bu yüzden de Atatürk'ü seven ve onun gibi düşünen herkes bu tarz kolyeleri sipariş ediyor.

Günümüzde savaş gibi durumlar olduğundan dolayı bunu kınamak adına barış kolyesi de her daim bulunuyor. Barış işaretinin en iyi şekilde tasarlanmış hali kolyelerin üzerinde yer alır. Bunun gören müşteriler de barış işaretini barındıran bu kolyeleri her daim satın alıyor. Tabi ki de bu kolye de herhangi bir cinsiyete hitap etmiyor. Hem erkekler hem de kadınlar için en iyi seçeneklerden biri kesinlikle barış işaretli  kolye.

Erkek Kolye Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

İlk olarak doğru kombin çok önemlidir. Her erkek kolye her kıyafet ile uyumlu olmayabilir. Bu yüzden kolyelerin tasarımları ile kıyafetler arasında büyük bir ahenk olmalıdır. Bunu sağlamanın en kolay yolu deneyerek görmektir. Çelik erkek kolyeler satın alınarak farklı kıyafetler ile birlikte denenebilir. Ardından da ayna karşısında bir karar verilmelidir. Verilen karar da kolyelerin ne kadar uyumlu olup olmadığını gösterir.

Minimalist tasarımlar da son dönemlerde en çok moda olan erkek kolye tasarımlarından bir tanesidir. Küçük yapıya sahip olan bu minimalist kolyeler çok sayıda satılmaktadır. Erkekler de her daim minimalist tasarımları sevmektedir. Bu yüzden gösterişi sevmeyen ve mütevazi kalmak isteyen erkekle için uygundur. Bu yüzden de ilk tercih ettikleri kolye çeşidi minimalist tasarıma sahip olanlardır. Son dönemlerde de ismini sık sık duyduğumuz minimalizm çok popülerdir. Bu yüzden modaya uyan  erkeklerde bu tarz kolyeleri tercih eder. Popüler olanı her daim giyiminde gösteren erkeklerin tercihidir.

 

Читать далееСпрятать
Prepared by  T-Soft E-Commerce.