Треугольный галстук-бабочка

Итого 6 продукт отображается.
Фильтр

Gold Üçgen Saten Papyon SP35

74,00 TL

Lacivert Üçgen Saten Papyon SP34 Lacivert Üçgen Saten Papyon SP34 Lacivert Üçgen Saten Papyon SP34

74,00 TL

Bordo Üçgen Saten Papyon SP32 Bordo Üçgen Saten Papyon SP32

(1)
74,00 TL
çok satan ürün
Нет В Наличии

Черная треугольная атласная бабочка SP33 Черная треугольная атласная бабочка SP33 Черная треугольная атласная бабочка SP33

74,00 TL
Нет В Наличии

Bordo Üçgen Damatlık Yaka Aksesuarı P1680 Bordo Üçgen Damatlık Yaka Aksesuarı P1680

99,00 TL
Нет В Наличии

Siyah Üçgen Damatlık Yaka Aksesuarı P1679 Siyah Üçgen Damatlık Yaka Aksesuarı P1679

99,00 TL
Üçgen Papyonlarda Mükemmel Kalite


 Bu kategori başlığında ihtiyacınız olan üçgen papyon ürünlerini inceleyebilirsiniz. Birçok şekle ve tarza sahip olan papyonlar, çeşitli özelliklerine göre sınıflandırılırlar. Bunlardan biri olan üçgen papyonlar, en çok tercih edilen modellerdir. Ürünler özel günlerde simokin ile birlikte kullanıma uygundur. 

 Dayanıklı Tasarımlar

 Bu başlıkta yer alan ürünlerin tümü, dayanıklı bir tasarıma sahiptir. Ürünler özel İspanyol kumaşlarıyla üretilmiştir. Avrupa'nın en kaliteli kumaşları olan bu ürünler mikofiber özellikler sunmaktadır. Kir tutmazlar. Kuru temizleme ile temizlenebilir. Defalarca sorunsuz biçimde kullanılabilir. Özel günlerin ve davetlerin bir parçası olan bu papyonlar damatlıklar ile kullanıma da uygundur. 

 Geniş Ürün Yelpazesi

 Burada sizlere sunulmakta olan papyonlar, geniş seçeneklere sahiptir. İstenilen her renkte ve modeldeki papyonları rahatça bulmanız sağlanmaktadır. Papyonlar, boyuna göre ayarlanabilme özelliği sunmaktadır. Çeşitli ebatlarda sunulan ürünler mevcuttur. Bordo, gold, lacivert, siyah gibi seçenekleri inceleyebilirsiniz. Tercihinize göre saten papyon çeşitleri de bu başlık altında sizlere sunulmaktadır. 

 El işçiliği ile tamamlanan bu papyonlar, indirim avantajlarına sahiptir. Bu fırsatlardan hemen yararlanmak için sayfayı incelemeniz yeterlidir. 

 

Читать далееСпрятать
Prepared by  T-Soft E-Commerce.