Takım Elbiselerin Olmazsa Olmazı Siyah Kravat

Takım Elbiselerin Olmazsa Olmazı Siyah Kravat

05 Mayıs 2021

  Çalıştığınız kurumda takım elbise giymek zorunlu ise ve siz klasik giyinmekten hoşlanan biri değilseniz her sabah işe giderken hazırlanmak bile ayrı bir acı verir. Tabi eğer her şartta güzel ve rahat giyinmenin püf noktasını biliyorsanız hiç bir zaman sorun yaşamazsınız. Bunun için tonlarca moda dergisini karıştırmanıza gerek yok. Sadece takım elbisenize seçeceğiniz tek bir kravat bile sizin hayatınızı kolaylaştırmaya yetebilir.

   Siyah Kravat bu konuda sizin en yakın dostunuz olabilir. Giyilen her takımın içine rahatlıkla uyum sağlayabilen özellikle siyah ve gri takımların içinde sizi çok şık gösterecek tek seçimdir. Siyah Kravat sadece işe giderken de kullanılmaz. Cenazeye giderken size ciddiyet katar, kız istemeye giderken size ağırlık, sevgililer günü veya evlenme teklif edilirken tercih edilirse size asillik katar. Yâda takım elbise içine giymek yerine şık bir kotun üstüne giyilen beyaz gömleğin üstüne salaş bir şekilde de takarak kendi modanızı yaratabilirsiniz. Örgü kravat modelleri alternatif bir tercih olabilir.

   Her gün dolaptan bu takımın içine hangi renk kravat taksam diye düşünmekten alıkoyar sizi ve vakit kaybını önler hele ki işe geç kaldıysanız kurtarıcınızdır hemen elinizin altında olması gereken bir tamamlayıcıdır Siyah Kravat. Her yaşta tercih edebilirsiniz, küçük bir oğlunuz varsa düğüne giderken takabilirsiniz onu hem şık hem tatlı bir hale getirmek istediğinizde.

   Bayramda el öptürmek için bekleyen bir dede iseniz ve torunlarınıza her zaman şık görünmek onlara örnek olmak istiyorsanız da Siyah Kravat tercih edebilirsiniz. Ya da öğretmenseniz ve resmi toplantılarınızın olduğu bir gündeyseniz sizin için en güzel seçim kravatınızın rengidir.

   Tabi kravat renginize dikkat ettiğiniz kadar aldığınız kravatın kalitesine de dikkat etmeniz gerekir. Eğer şık görünmekten çok daha fazlasını istiyorsanız; siyah slim fit bir takım elbisenin içine seçeceğiniz beyaz düz renkte kaliteli bir gömlek üzerine iliştireceğiniz ipek Siyah Kravat bir de altına giyeceğiniz rugan olmayan hakiki bir deri ayakkabı ile harikalar yaratabilirsiniz. Kimse çekici, şık ve asil bir beyefendiyi gözden kaçırmaz hele ki biraz da yakışıklı iseniz keyfinize diyecek olmaz. Sadece bir Siyah Kravat sizin olmazsa olmazınız olabilir.

  En çok tercih edilen siyah kravat modelleri sade ve çizgili kravat modelleridir. Klasik takım elbiselerin içerisine genellikle geniş kalıp kravat seçmektedir.30 yaş üstü erkekler geniş kalıp kravat tercih etmektedir.30 yaş altı ise tercihlerini ince kesim kravat modellerinden yana kullanmaktadır.

Blog Yazılarımız
Tümünü Görüntüle
2021 ERKEK AKSESUAR MODASI
Kış sezonu bitiyor ve yaz sezonu açılıyor. Pandemi dönemine denk gelen 2021 ilkbahar yaz sezonu biraz buruk geçip ev halleri ön planda olsa da bu yaz kullanabileceğiniz trendlerini sizler için keşfettik.
PAPYON NASIL TAKILIR
Resmi ve şık bir görünüm kazandırmaya yardımcı aksesuarlardan olan papyon , erkeklerin vazgeçilmezlerindedir. Kullanıldığı zaman gömleklerde ayrı bir şıklık yaratmakta ve iyi bir duruş sergilenmesini sağlamaktadır
KRAVAT İĞNESİ NASIL TAKILIR
Kravatların bozulmadan düzgün durması, sabitlenmesi amacıyla kravat iğnesi kullanılır. Kullanılan kravat iğnesiyle, kravatlar sabitlenir ve görsel açıdan göze daha hoş görünür.
DAMATLIK İÇİNDE NELER VAR
Smokin takımı (Ceket – Pantolon)Ata yaka gömlek (Eğlence varsa mümkünse 2 adet alınmasını tavsiye ederiz. İlerleyen saatlerde terden değiştirilmesi gerekebilir)
Giyim Zevki Nasıl Oluşur
Giyim zevki bir insan hakkında oldukça fikir verebilen bir zevktir. Giyim zevki bireyin duygularını, fikirlerini yansıtabilir. Giyim zevki insanın tek kelime etmeden dış dünyaya kendiyle ilgili mesaj vermesinin en kestirme yollarından biridir.
Hangi Genişlikte Kravat Takmalıyım
Hangi kravat çeşitlerinin trend olduğunu ve sizin için hangi genişlikte kravat modelinin bedeninize uygun olacağına dair önemli bir kılavuz olacaktır.
Kol Düğmesi Nasıl Takılır
Kol düğmesinin takılması için, gömleğin manşet kısmında delik bulunması gerekmektedir. Kol düğmesi nasıl gömleklere takılır sorusunun cevabı ise delikli gömlektir.
Takım Elbiselerin Olmazsa Olmazı Siyah Kravat
Çalıştığınız kurumda takım elbise giymek zorunlu ise ve siz klasik giyinmekten hoşlanan biri değilseniz her sabah işe giderken hazırlanmak bile ayrı bir acı verir. Tabi eğer her şartta güzel ve rahat giyinmenin püf noktasını biliyorsanız hiç bir zaman sorun yaşamazsınız.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.