Lacivert Kravat

Toplam 447 ürün görüntüleniyor.
Filtre
1 2 3 ... 5 ... 8 ... 14

LACİVERT KRAVAT

Karşımızdaki kişinin zihninde oluşan ilk izlenim büyük ölçüde kıyafetlerimizin etkisiyle oluşmaktadır. Uyumlu bir kıyafet giyilmesi ve kombinlerle ahengin sağlanması ile muhatap olunan kişi üzerinde olumlu algılar oluşturululabilir. Erkek giyiminde en önemli aksesuar ve tamamlayıcı unsurlardan biri olan kravatların seçimi ve renkleri de bu kapsamda oldukça önem arz etmektedir. Klasik giyimde en çok tercih edilen kravat çeşitlerinden biri ise lacivert kravat ve buna uygun dizayn edilen farklı modellerdir.

Kravat seçimi yapılırken, gömlek ve kravat ile yaratıcı ve farklı bir kombin oluşturmaya çalışmak, kişinin kendi görüntüsüne ve imajına verdiği kıymeti göstermekte ve ilgilerin de size yönelmesini sağlamaktadır. Lacivert kravat otorite, sorumluluk, düzen, kendine güven, iletişim, bağlılık, kontrol, güven ve başarıyı simgelediğinden özellikle ciddi ortamlarda ve planlanan önemli iş görüşmelerinde tavsiye edilen bir giyim tarzıdır. Lacivert kravat takan kişiler, kendilerini normale nazaran çok daha karizmatik, etkileyici ve inandırıcı hissederler. Bu nedenle de iş görüşmelerinde lacivert kravat giyilmesi halinde büyük avantaj sağlanacaktır. Konunun uzmanları, lacivertin iş dünyasında ciddiyet ve otoriteyi temsil ettiğini çok iyi bildiklerinden, logoları ile güçlü bir imaj sergilemek için lacivert rengi sıklıkla kullanmaktadırlar. Dünya genelinde birçok kurumsal firmanın logolarında lacivert renk kullanılması elbette ki tesadüf değildir.

Lacivert kravat modelleri hangi renkler ile uyum sağlamaktadır?

Kravat seçiminde genel olarak gömlek ile kontrast renkler seçilmesi başarılı bir giyim tarzı oluşturulmasını sağlayacaktır. Bununla birlikte beyaz renk gömleğin lacivert kravat modelleri dâhil, her tür kravat ile uyum sağlayacağını da hatırlatmak isteriz. Lacivert kravat seçimi halinde de kıyafetlerde sağlanacak kontrast uyum, kravatınızın daha dikkat çekici olmasını sağlayacak ve vermek istediğiniz imaja katkı sunacaktır. Lacivert kravat modelleri ile kontrast sağlayabileceğiniz renkler sarı ve turuncunun tonları ile pembe ve açık yeşil renkli kıyafetlerdir. Renk uyumlarına ek olarak lacivert kravat tercihinde, giyilecek gömleğin çizgili ya da kareli olup olmadığı da önemlidir. Çizgili bir gömlek ile gömlek çizgilerine nazaran daha kalın veya daha ince çizgili bir lacivert kravat tercih edilmelidir. Kareli gömleklerle ise daha büyük desenlere sahip kalın çizgili lacivert kravat modelleri ile kombin yapılması uyum açısından size büyük faydalar sağlayacaktır. Son olarak sıklıkla merak edilen lacivert kravat fiyatları konusuna da değinmek isteriz. Lacivert kravat fiyatları incelendiğinde bir takım farklılıklar göze çarpmaktadır. Lacivert kravat fiyatları konusunda oluşan bu farklılığın birçok nedeni vardır. En bilinen nedenlerden biri marka farklılığı olarak karşımıza çıkmaktadır. Bir diğer neden ise modellerin yani tasarımın ve kullanılan malzemelerin farklı olmasıdır. Tüm bu sebepler dolayısıyla değişen lacivert kravat fiyatları için sitemizde sizlere en uygun seçenekler sunduğumuzu bilmenizi isteriz. Her bütçeye uygun lacivert kravat fiyatları sunan sitemizi inceleyerek birbirinden güzel klasik, ince, örgü ve ipek lacivert kravat modelleri bulabilir, dilediğiniz modelde ürünü sepetinize ekleyebilirsiniz.

Devamını OkuGizle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.