Erkek Bileklik

Toplam 96 ürün görüntüleniyor.
Filtre

Siyah Deri Çelik Bileklik BLK1362

(1)
169,00 TL

Çok Renkli Deri Çelik Bileklik BLK1361

169,00 TL

Siyah - Beyaz Deri Çelik Bileklik BLK1352

169,00 TL

Çok Renkli Örme Çelik Bileklik BLK1364

(1)
169,00 TL

Çok Renkli Deri Çelik Bileklik BLK1367

(1)
169,00 TL

Kahverengi Deri Çelik Bileklik BLK1414

169,00 TL

Siyah - Yeşil Deri Çelik Bileklik BLK1406

(1)
169,00 TL

Siyah - Bej Deri Çelik Bileklik BLK1385

169,00 TL

Siyah Taba Deri Çelik Erkek Bileklik BLK1089

169,00 TL

Kahverengi Deri Çelik Erkek Bileklik BLK1421

169,00 TL

Gri-Lacivert Deri Çelik Erkek Bileklik BLK1418

169,00 TL

Lacivert - Yeşil Deri Çelik Erkek Bileklik BLK1426

169,00 TL

Yeşil - Kahverengi Deri Çelik Erkek Bileklik BLK1429

169,00 TL

Gri - Bordo Deri Çelik Erkek Bileklik BLK1425

169,00 TL

Bakır Çelik Erkek Bileklik BLK1574 Bakır Çelik Erkek Bileklik BLK1574

169,00 TL

Siyah Deri Çelik Bileklik BLK1447

169,00 TL

Siyah İpli Makrome Erkek Bileklik BLK1585 Siyah İpli Makrome Erkek Bileklik BLK1585

169,00 TL

Altın Çelik Erkek Bileklik BLK1560 Altın Çelik Erkek Bileklik BLK1560

169,00 TL

Siyah Deri Çelik Erkek Bileklik BLK1500 Siyah Deri Çelik Erkek Bileklik BLK1500

169,00 TL

Siyah İpli Makrome Erkek Bileklik BLK1590 Siyah İpli Makrome Erkek Bileklik BLK1590

169,00 TL

Siyah - Gümüş Renk Deri Çelik Erkek Bileklik BLK1552 Siyah - Gümüş Renk Deri Çelik Erkek Bileklik BLK1552

169,00 TL

Siyah İpli Makrome Erkek Bileklik BLK1595 Siyah İpli Makrome Erkek Bileklik BLK1595

169,00 TL

Siyah Deri Çelik Erkek Bileklik BLK1556 Siyah Deri Çelik Erkek Bileklik BLK1556

169,00 TL

Siyah İpli Makrome Erkek Bileklik BLK1586 Siyah İpli Makrome Erkek Bileklik BLK1586

169,00 TL

Siyah İpli Makrome Erkek Bileklik BLK1597 Siyah İpli Makrome Erkek Bileklik BLK1597

169,00 TL

Altın Renk Çelik Erkek Bileklik BLK1565 Altın Renk Çelik Erkek Bileklik BLK1565

169,00 TL

Siyah Deri Çelik Erkek Bileklik BLK1551 Siyah Deri Çelik Erkek Bileklik BLK1551

169,00 TL

Lacivert - Siyah Deri Çelik Erkek Bileklik BLK1531 Lacivert - Siyah Deri Çelik Erkek Bileklik BLK1531

169,00 TL

Siyah İpli Makrome Erkek Bileklik BLK1584 Siyah İpli Makrome Erkek Bileklik BLK1584

169,00 TL

Siyah İpli Makrome Erkek Bileklik BLK1593 Siyah İpli Makrome Erkek Bileklik BLK1593

169,00 TL

Siyah - Gümüş Renk Deri Çelik Erkek Bileklik BLK1547 Siyah - Gümüş Renk Deri Çelik Erkek Bileklik BLK1547

169,00 TL

Siyah - Bakır Deri Çelik Erkek Bileklik BLK1581 Siyah - Bakır Deri Çelik Erkek Bileklik BLK1581

169,00 TL
1 2 3

Erkekler İçin Bileklik Modelleri

Bileklik ya da kolye gibi ürünler her ne kadar eskiden kadınlara yakıştırılsa da, bu ürünler artık erkek modasının da önemli parçalarından. Belki eskiden erkek modasının bir parçası olarak bu kadar sık kullanılmıyordu ama, bugün pek çok erkek tarafından kombinlerin tamamlayıcısı olarak tercih ediliyor. Hal böyle olunca tek tip bileklikler yerine, tasarlanmış, özgün ve kaliteli ürünlerin sayısı da artmaya başladı. Yani artık erkek bileklik modellerikombinlerin vazgeçilmez parçalarından biri haline geldi.

Her geçen yeni ürünlerin ortaya çıkması, erkekler için yeni kombinlerin oluşturulmasına da sebep oluyor. Yani belirli bir kombin için tamamlayıcı olarak erkek bileklik modelleri kullanılırken, bugün yaratılan bazı kombimler bileklikler üzerinden tasarlanıyor. Yani erkek bileklik modelleri tamamlayıcı aksesuarlar olmakla birlikte, aynı zamanda belirleyici aksesuarlar da olabiliyorlar.

Erkek Bileklik Modelleri

Her renk, hem de malzeme olarak, isterseniz ölçü olarak erkek bileklik modellerini piyasada bulmanız mümkün. Artık özel tasarım bileklikler çok fazla ilgi görmüyor çünkü zaten piyasada oldukça fazla erkek bileklik modeli mevcut. Bu modeller arasından seçim yapmak çok da zor olmuyor. Eğer siz de özgün tasarımlar arasından, istediğiniz renkte ve modelde bileklik almak isterseniz, bunun için kravatkolik.com internet mağazasını ziyaret edebilirsiniz.

Kravatkolik.com internet mağazasında istediğiniz renkte ve malzemede erkek bileklikler bulabilmeniz mümkün. Kravatkolik.com üzerinde altın renk, bakır, bordo, çok renkli, gri - füme, kahverengi, kırmızı, lacivert, mavi, sarı, siyah, taba, turuncu ve yeşil gibi renk seçenekleri bulunur. Aynı zamanda çelik, deri, doğal taş, örgü - makrome gibi malzeme seçenekleri de bulunur. Beden olarak small, medium, large ve xlarge ürünlerinden herhangi birini tercih edebilirsiniz. Kravatkolik.com internet mağazasında özellikle çelik erkek bileklik modelleri sıklıkla tercih edilmektedir.

Her Erkeğe Yakışacak Bileklikler

Bileklik deyince elbette akla kadın takı ürünleri gelmekteydi. Ama bu bakış yakın zamanda tamamen değişti. Artık bileklikler yalnızca kadın takı ürünleri olarak değil, hem erkekler hem de kadınlar için takı ürünleri olarak geçiyor. Dolayısıyla ister erkek olun, ister kadın, herhangi bir mağazadan kendinize kolaylıkla bileklik modelleri bulabiliyorsunuz. Aynı zamanda günümüzde üretilen bazı modeller unisex olarak da kullanabiliyor. Bu da özellikle çiftler için ortak kullanım açısında iyi oluyor.

Mağazalarda kadın takı reyonlarının yanında artık erkek takı reyonları da bulunuyor. Bunun sebebi erkek bileklik modellerinin herhangi bir kombinle rahatça tamamlanabiliyor olması. Eğer siz de herhangi bir kombininize uygun erkek bileklik modelleri görmek isterseniz, bunun için yapmanız gereken tek şey kravatkolik.com internet mağazasına gelmek. Ayrıca bu mağazada sizi birbirinden güzel avantajlar bekliyor.

Bileklik Modellerinin Kullanım Alanları

Günlük hayatınız içerisinde tarzınıza göre bir bileklik seçmeniz önemlidir. Örneğin günlük bir etkinliğe katılacaksanız ve tarzınız spor ise, bu durumda deri ya da örme bileklikleri tercih edebilirsiniz. Fakat özellikle doğal taş ve çelik erkek bileklik modelleri daha ağır ortamlar için tercih edilmektedir. Örneğin önemli bir toplantı ya da davete katılacaksanız, böyle zamanlarda doğal taş ya da çelik erkek bileklik modellerinden tercih etmeniz, size ağır ve karizmatik bir hava katacaktır.

Fakat zaman zaman sınırları zorlamak ve alışılmışın dışında çıkmak isteyen erkekler bu tabuları yıkabilir. Örneğin klasik bir kombin tercih etmişken, örgü ya da deri bileklik modellerini tercih edebilirler. Bu durum çoğu zaman ekstra bir şıklık katar. Aynı şekilde doğal taş bileklikler de spor giyim tarzı ile kombinlenebilmektedir. Her iki şekilde de doğru seçimler yaparsanız, karizmatik görünebilir ve etrafınızdaki insanlar üzerinde olumlu bir etki bırakabilirsiniz.

Doğal Taş Kullanımı Yaygınlaşıyor!

Doğal taşlar aynı zamanda şifalı da taşlardır. Yani doğal taş bileklikler hem size şık bir görünüm katarken, hem de sağlığınızla ilgili olumlu etkiler yapabilir. Bir yandan şık göründüğünüz için kendinizi iyi hissederken, bir yandan da kullandığınız doğal taşlar sebebiyle kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Kravatkolik.com üzerinde yer alan doğal taş bilekliklere göz atarak, kendiniz için en güzel ve en uygun doğal taş bilekleri seçebilirsiniz.

Kravatkolik.com internet mağazası üzerinde yüzü aşkın doğal taş erkek bileklik modeli bulunmaktadır. Bu modeller arasında istediğiniz her türlü renk seçeneğini bulabilmeniz mümkün. Bazı bileklik modellerinde doğal taşın yanında başka malzemeler de kullanılmaktadır. Bazı bileklikler ise tamamen doğal taş kullanılarak tasarlanmıştır. İsteğinize ve tarzınıza uygun olan erkek bileklik modelleri mutlaka karşınıza çıkacaktır.

Erkek Bileklik Modellerinin Fiyatları

Eğer kombininiz için şık bir bileklik modeli istiyorsanız, bu bilekliğin kaliteli olmasının yanında bir de ucuz olmasını istiyorsanız, o zaman sizin için doğru adres kravatkolik.com internet mağazası. Mağazaya giriş yaptığınız andan itibaren karşınıza pek çok ürün seçeneği çıkar. Bu ürün seçenekleri arasından ihtiyacınız olan kategoriye girerek buradan fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz. Kravatkolik.com üzerinde her bütçeye uygun kaliteli ürünler bulunmaktadır.

Kravatkolik.com internet mağazasında erkek bileklik modellerinin fiyatları hiçbir müşteriyi üzmez. Fiyatlar genellikle ortalama 18 TL ila 110 TL arasında değişmektedir. Kravatkolik.com internet mağazasında çelik erkek bileklik modelleri ortalama 80 TL bandında iken, deri bileklik modelleri 59 TL ila 110 TL arasında değişmektedir. Doğal taş bilekliklerin fiyatları 18 TL ila 39 TL arasında değişirken, örgü ve makrome bilekliklerin fiyatları ise 79 TL ila 110 TL arasında değişir. Daha detaylı fiyat bilgisi alabilmek için kravatkolik.com internet mağazasını ziyaret edebilirsiniz.

Erkeklerde Bileklik Kullanımı

Özellikle metal bileklikler, her türlü tarz için erkeklerde belirleyici ve tamamlayıcı bir aksesuar olarak karşımıza çıkıyor. Fakat yine de çok büyük ve gösterişli olan bileklikler bazen şıklığınızı arttıracak yerde dizi daha kötü gösterebilir. Bu yüzden bileklik seçerken ince eleyip sık dokumanız oldukça önemlidir. Çünkü gösterişli ve büyük bileklikler bütün ilgiyi kendi üzerinde toplar ve sizi geri planda bırakabilir. Şıklığından ödün vermek istemeyen hiçbir erkek de bunu istemez.

Yani bir bilekliğin tamamen ön plana çıkmasından ziyade, kombininizin geri kalanı ile uyum sağlaması önemlidir. Çünkü kıyafetinizi tamamlayıcı nitelikteki bir çelik erkek bileklik, sizin kendinize ve giyiminize özen gösterdiğinizi, buna vakit ayırdığınızı göstermektedir. Bu da hem kadınların, hem de içerisine gireceğiniz topluluğun gözünde olumlu bir etki bırakmanıza yardımcı olur. Eğer yüzük de kullanıyorsanız, yüzüğünüzün ve bilekliğinizin birbiriyle uyumlu olmasına özellikle dikkat etmeniz gerekir.

Aksesuarların Erkek Modasına Girişi

Giyim kuşam sektöründe aksesuarlar her ne kadar uzun yıllar boyunca kadın hegemonyası altında bulunsa da, bu durum artık tersine dönmüş durumda. Çünkü artık en az kadınlar kadar erkekler de kendi tarzları içerisinde aksesuar kullanıyorlar. Bu durum erkekler içinde takı sektörünün gelişmesine ve ortaya pek çok yeni ürün çıkmasına sebep oldu. Dolayısıyla gelişen sektör içerisinde erkekler için de artık pek çok aksesuar üretiliyor.

Bu aksesuarların başında elbette bileklikler geliyor. Hatta son yıllarda giyim ve moda dergilerinde erkek aksesuar ve bileklik kullanımı konusundaki yayınlar artmaya başladı. Hal böyle olunca piyasada yer alan özgün tasarımların sayısı artmaya başladı. Siz de bu özgün tasarımlara ulaşmak ve tarzınıza bunları yerleştirmek isterseniz, hemen kravatkolik.com internet mağazasına girebilir ve kendiniz için en uygun aksesuarları seçmeye başlayabilirsiniz.

Kravatkolik.com Modayı Belirliyor!

Çok uzun zamandır sektöre öncülük eden firma, bugün internet mağazası ile birlikte çok sayıda müşterisine hizmet vermeye devam ediyor. Hem Türkiye içerisinde hem de yurtdışında hem toptan hem de perakende olarak hizmet veren kravatkolik.com, her geçen büyümeye ve ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Ürettiği ürünlerin kalitesi ve müşteri memnuniyetini her zaman ilk planda tutuyor oluşuyla kravatkolik.com, sizin için alışverişin keyifli bir etkinliğe dönüşebileceği ender alanlardan biri olarak karşımıza çıkıyor.

Çok uzun yıllardan bu yana hizmetlerini sürdüren kravatkolik.com, aynı zaman çok güçlü referanslara sahip. Türkiye televizyonlarında yer alan hemen hemen tüm dizilerin sponsoru olan kravatkolik.com, hem piyasadaki televizyon kanallarının, hem de büyük şirketlerin sponsorluklarını almaya devam ediyor. Bu da kravatkolik.com internet mağazasının ve fiziki mağazasının Türkiye'de ne kadar başarılı bir firma olduğunu gözler önüne seriyor.

Erkek Bileklik Kullanımı Neden Önemli?

Nasıl ki bir ayakkabı erkek kombinlerinin en önemli parçasıysa, artık günümüzde erkek bileklik modelleri de aynı duruma gelmiş durumda. Çünkü bir erkekte ayaklar ne kadar ilgi çekiyorsa, eller de o derece ilgi çekiyor. Artık erkek giyim modasında her şeyin bir önemi var. Gömlek yakasına takılan yaka iğnesinden pantolon askısına, çelik erkek bileklik modellerinden kol düğmelerine kadar her şey büyük bir önem arz ediyor.

Erkek giyim modasından kullanılan erkek bileklik modellerinin renginden malzemesine kadar her şeyi artık çok önemli. Çünkü kombinlerin tamamlayıcı parçası olan bilekliklerin kombinin kalanıyla olduğu kadar, diğer aksesuarlar ile de uyumlu olması gerekiyor. Örneğin gümüş rengi bir yüzük takıyorken, altın rengi bir erkek bileklik takmanız ortaya uyumsuz bir görüntü çıkarabilir. Dolayısıyla kendiniz için bir erkek bileklik modeli seçerken bu koşulları kesinlikle göz önünde bulundurmanız gerekiyor.

Modayı Kravatkolik.com Üzerinden Takip Edin

Kravatkolik.com moda dünyasınada yaşanan tüm gelişmeleri sizler için yakında takip eder. Bu sebeple de en güncel erkek bileklik modelleri kravatkolik.com internet mağazasında bulunabilir. Bu yüzden kombininize en uygun çelik erkek bileklik ya da deri erkek bileklik modellerine yine buradan ulaşılabilir. Çünkü tasarımlar özgün ve benzersiz olduğu kadar, güncel modaya da uygun olarak üretilmektedir.

Bu sebeple, eğer erkek modasını takip eden biriyseniz, bu moda içerisinde kravatkolik.com internet mağazasını da gözden kaçırmamanız gerekir. Çünkü kravatkolik.com internet mağazasını takip etmek aynı zamanda modayı da takip etmek demektir. En güncel erkek bileklik modelleri, en güncel çelik erkek bileklik modelleri elbette yine, her zaman olduğu gibi kravatkolik.com internet mağazasında yer almaktadır.

Erkek Bileklik Ürünlerinin Türkiye'deki Yükselişi

Örneğin bir cadde de ya da alışveriş merkezinde gezinirken, bundan belirli bir zaman öncesine kadar karşınıza bir erkek takı dükkanının çıkması çok mümkün değildi. Fakat bugün aynı şekilde bir gezintiye çıktığınızda, erkek takı ürünleri satan mağazalarla karşılaşmanız mümkün. Bu mağazalar ilk zamanlar sadece saat ve gözlük üzerine olsa da, bugün kadınlar için üretilen her türlü aksesuar, artık erkekler için de üretilmektedir.

Dolayısıyla bu mağazalara girdiğiniz zaman erkek bileklik ürünleri ya da yüzükler ve kolyeler ile karşılaşmanız mümkün. Bunun sebebi takı dünyasında kadın hegemonyasının artık var olmaması. Örneğin ihtiyacınız olan şey bir çelik erkek bileklik ise, bunu hemen herhangi bir mağazadan satın almanız münkün. Fakat son yıllardaki alışveriş trendlerine göz atıldığında, erkek bileklik konusunda en çok tercih edilen markalardan biri kravatkolik.com olarak karşımıza çıkıyor.

Kravatkolik.com Neden Tercih Edilmeli?

Çünkü kravatkolik.com Türkiye pazarında çok uzun yıllardır hizmet verir. Yalnızca Türkiye için değil, aynı zamanda dünyanın pek çok ülkesi içinde ürünler yaratmakta ve bunları ihraç etmektedir. Türkiye'nin hem toptan, hem de perakende olarak en çok tercih edilen markası olan kravatkolik.com, aynı zamanda dünyanın da lider markası olabilmek adına çalışmalarını sürdürmektedir. Siz de büyüyen ve dünyanın lider markası olmaya oynayan bu firmadan alışveriş yaparak, hem şıklığınıza şıklık katabilir, hem de bu büyümeye dahil olabilirsiniz.

Özellikle erkek bileklik modelleri konusunda pek çok alternatif sunan kravatkolik.com, kravat ve papyon konusunda da rakipsiz olarak yoluna devam ediyor. İster çelik erkek bileklik, isterseniz de örgü ya da deri bileklik... Aradığınız her türlü ürünü kravatkolik.com internet mağazasında bulabilmeniz mümkün.

Toptan ve Perakende Satışta Dünya Markası

Kravatkolik.com internet mağazasının erkek bileklik ürünleri yalnızca Türkiye'de değil, tüm dünyada tercih ediliyor. Bunun sebebi üretilen erkek bileklik ürünlerinin tamamen özgün ve benzersiz tasarımlara sahip olması.

İster yaz kombimleri olsun, isterse de kış kombinleri olsun, her tarza uygun olarak erkek bileklik modelleri üretilebilmekte. Özellikle de erkek bileklik ürünleri konusunda seçici olan erkekler için kravatkolik.com bulunmaz bir nimet durumunda. Eğer siz de kendi tarzınızı yansıtmak ve kombinleriniz için tamamlayıcı ürünler satın almak isterseniz, hemen kravatkolik.com internet mağazasına giriş yapabilirsiniz.

Devamını OkuGizle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.