Figürlü

Toplam 8 ürün görüntüleniyor.
Filtre

Lacivert Dümen Motif Papyon P797

99,00 TL

Lacivert Palmiye Motif Papyon P793

99,00 TL

Kırmızı Flamingo Motif Papyon P804

99,00 TL

Kırmızı Kalp Motif Papyon P801

99,00 TL

Mavi Palmiye Motif Papyon P806

99,00 TL

Lacivert Korsan Motif Papyon P792

99,00 TL
Tükendi

Lacivert Roket Motif Papyon P811

99,00 TL
Tükendi

Kırmızı Korsan Motif Papyon P807

99,00 TL
Figürlü Papyon


Takım kıyafetler söz konusu olduğunda her erkeğin kendine özel bir tarzı bulunmaktadır. Klasik tarzı seven kişiler bulunurken ayrıca sportif ölçekli tasarımları da beğenenler oldukça fazladır. Bu konuda önemli olan şık bir model yapısı altında doğru tasarımı seçmektir. Aksesuar olarak en doğru seçenekler arasında figürlü papyon çeşitleri gelmektedir.
 
Figürlü Papyonlar
 
Özellikle daha canlı ve eğlenceli bir görüntü yakalamak için figürlü papyonlar bir adım öne çıkıyor. Tasarım itibariyle oldukça şık bir görüntü sunan bu papyon çeşitleri, genelde farklı renkler üzerinden tasarım haline getirilmektedir. Özellikle canlı renklerin kullanıldığı bu papyon modelleri, her erkeğin kendi tarzını yansıtmasına olanak tanımaktadır.
 
Özel Model Tasarımları Figürlü Papyon Çeşitleri
 
Kaliteli malzeme yapısıyla şık bir tasarım üzerinden hazırlanan figürlü papyon, eğlenceli davet ve organizasyonları için birebir tasarımlardır. Değişik figürler daha canlı ve göz alıcı renklerle papyon üzerine yerleştirilir. Böylece hem takım kıyafetler ya da smokin çeşitleri hem de sivil giysiler, gösterişli ve hoş bir görünüm yakalayabilir. Kişisel zevklere bağlı kalınarak farklı kıyafetler üzerinde aksesuar olarak figürlü papyonları kullanabilirsiniz.

Devamını OkuGizle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.