Görünüm:
Toplam 11 ürün görüntüleniyor.
Toplam 11 ürün görüntüleniyor.

Papyon çeşitleri her kesime hitap etmesi her kıyafetle kolayca kombinlenmesi için her tarz ve zevke uygun bir şekilde üretilmektedir. İpek Papyon da bunlardan biridir. İpek kumaştan imal edilen bu papyon çok şık ve zarif bir şekilde durmakta ve kullanıcısını adeta farklı bir havaya sokmaktadır. Bu papyon fiyat olarak diğer papyonlara göre biraz daha pahalıdır. Kumaş olarak daha kaliteli bir kumaş kullanılmış olması muhakkak ki en büyük nedenidir.

İpek papyonlar diğer papyonlara göre daha dikkat çekici ve zarif bir görünüme sahiptir. Genellikle Damatlık modellerinde kullanılan ipek papyonların renk ve model seçenekleri bulunmaktadır. Aynı şekilde Smokin Modelleri ile de kullanılmaktadır. Kaliteli ve zarif duruşu sayesinde şık bir görünüm kazanmanızı sağlamaktadır. Siyah takım elbise, damatlık ve smokin modelleri Bej Papyon ile kombin yapıldığında farklı bir havaya sahip olmanızı sağlayacaktır. Renk ve desen modelleri oldukça papyon modeller içerisinde kıyafetinize en uygun modeli alarak güzel bir aksesuar ile kombininizi tamamlayabilirsiniz. Son zamanların en fazla tercih edilen papyon modellerinden olan Açık Papyon modeli sayesinde şık ve modern bir görünüme sahip olabilirsiniz. Açık papyon çeşidinin kendi içerisinde renk desen olarak farklı modelleri olması kombin yaparken size büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Hemen her kıyafete olan uyumu ve farklı bir hava katması bu papyon çeşidinin tercih edilmesini sağlamaktadır.

Papyonların renk seçeneklerinin fazla olması tercih yaparken size kolaylık ve farklı alternatifler sunmaktadır. Kıyafette çok küçük bir aksesuar kıyafetin farklı bir görünüme kavuşmasına imkan sağladığı için küçük ayrıntılara dikkat etmek sizin daha şık olmanızı sağlayacaktır. Smokin ve damatlıklarda özellikle Beyaz Papyon kullanılması bakışların üzerinize toplanmasını sağlayacaktır. Tüm modacılar tarafından sürekli üzerinde durulan husus olan ortama uygun kıyafet ve aksesuar seçimi sizi ya şık ya da rüküş yapar. Ağır ve resmi gecelerde koyu renk seçimi her zaman kurtarıcı olmaktadır. Diğerler insanlardan sizi ayıracak durum ise aksesuar veya kıyafetin rengi değil modeli olacaktır. Bu tarz gecelerde Siyah Papyon kullanılması en doğru tercihlerden biridir. Ancak siyah papyonun modellerini göz ardı etmeden aksesuar seçimi yapmak oldukça önemlidir. Yine bu tarz gecelerde Kahverengi Papyon kullanılması da size bir ayrıcalık katacaktır. Kıyafetinizin rengine uygun kahverengi tonları sizlere şık ve farklı bir hava katacaktır. Tüm bu papyonların seçiminde ipek papyon olması durumunda daha dikkat çekici olmanız mümkündür.

Modayı sizlere en kolay şekilde ulaştırırken tercihleri, zevkleri de göz önüne alarak hizmet sunmaya çalışıyoruz. Kaliteyi ve ucuzluğu aynı anda bulmanıza imkan sağlıyoruz. Güncellenen tasarımları sizlerin hizmetine sunarak memnuniyetinizi en üst seviyelere çıkarmayı amaçlıyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.