Görünüm:
Toplam 13 ürün görüntüleniyor.
Toplam 13 ürün görüntüleniyor.

Evlilik hemen her toplumda oldukça önemsenen bir olaydır. İnsan hayatını değiştirecek olan bu özel ve anlamlı günün her anlamda kusursuz geçmesini istemleri de oldukça doğal bir istektir. Davetin görkemli olması, gelen davetlilerin eğlenmesi ne kadar önemli ise hayatlarını birleştirecek olan iki insanın kusursuz görünmeleri de o kadar önemlidir. Erkekler için kusuruz görünmek, çok şık bir damatlık ve bunun yan aksesuarlarından geçmektedir. Damatlık olarak son yıllarda özellikle smokin Damatlık modelleri en fazla tercih edilenler arasındadır. Hem şık ve kusursuz görünmesi hem de davetlilerden kişiyi ayırması sebebiyle smokin damatlıklar tercih edilmektedir.

Smokin damatlık modelleri her zevke hitap edecek şekilde tasarlanmıştır. Bu modellerin en önemli özelliği ve belki de en fazla dikkat çeken kısmı kemer bölgesidir. Damatlığı gösteren ve onun çok daha farklı görünmesini sağlayan Smokin Damatlık Kemeri olmazsa olmazlardan biridir. Papyon Kuşak uyumu sağlandığında ve takımın ahengine uygun bir kemer seçildiğinde çok daha göz alıcı görünebilirsiniz. Bunun içinde her zaman ve her kıyafette olduğu gibi renk uyumunu, model uyumunu yakalamak oldukça önemlidir. Bu anlamda smokin kemerleri birçok farklı renk ve model seçenekleri olduğundan istediğiniz, hayal ettiğiniz görünüme kavuşabilirsiniz. Damatlık modelleri içerisinden size en uygun olanı alarak Smokin Kemerle muhteşem bir görünüm elde edebilirsiniz. Erkek Takım Elbise modelleri içerisinde de yine aynı ahengi sağlamanız mümkündür. Şık ve dikkat çekici görünmek bu özel günde sizlerin hakkı olduğu için taleplerinize en hızlı ve uygun cevabı verebilmek adına en yeni, en modern ürünleri sizlerle buluşturuyoruz.

Takım Elbise Kampanyalarından faydalanarak hem zevkinize hem de kesenize uygun birbirinden şık model ve renk seçeneğine sahip damatlıklardan istediğinize alarak en mutlu gününüzü taçlandırabilirsiniz. Günümüz damatlık modelleri daha farklı bir tarz ile tasarlanmaktadır. Tek düze modellerden çıkılarak her zevke hitap edecek modeller çizilmekte ve üretilmektedir. Bu da aradığınızı bulmanızı kolaylaştırmaktadır. Yeni tarz damatlıklar tercihe göre sadece kemerle kombin edilebilmektedir. Bunun yanında sadece papyon ile kombin edilen damatlık modelleri de mevcuttur. Klasik koyu renk damatlıkların yanında daha açık renk damatlık modelleri de tasarlanmaktadır. Yine yeleklerin modelleri de değişim göstererek farklı tasarım yelek modelleri de üretilmektedir. Parlak renkler artık gitgide geride kalarak mat ama bir o kadarda gösterişli renklere yerini bırakmaktadır. Koyu renkler içerisinde siyah ve laciverte ek olarak yeşil ve tonları, kahverengi ve tonları, mor ve tonları, mavi ve tonları ve son olarak gri ve tonları gibi renkler özellikle günümüz damatlıklarında en çok tercih edilen renkler arasında gösterilebilir. Daha dar kalıp modeller ön planda tutulmaktadır. Sadelik damatlık modellerinden çıkarak daha gösterişli modeller tasarlanmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.