Siyah Papyon

Sıralama seçin
Toplam 60 ürün görüntüleniyor.
1 2

Siyah Papyon

Siyah Papyon


Erkekler için siyah kravat, belirli bir formaliteye sahip, gece elbisesi için uygun bir kıyafet anlamına gelir. Siyah kravat, uygun bir şekilde kullanıldığında bir başarı sinyali gönderir. Sonuçta siyah papyon kurallara uymakla ilgilidir ama doğru kullanıldığında şimdiye kadar en iyi şekilde görünmek için en önemli fırsattır. İnce kesimli siyah takım elbise, beyaz kutulu beyaz gömlek ve mükemmel bağlanmış papyon kombinasyonu sonsuza kadar şık ve o kadar basittir.
 
Siyah Papyon Kullanımı

Erkek kıyafeti bağlamında akşam yemeği takımı ilk olarak 1887'de Büyük Britanya’da, İrlanda'da ve 1889'da Amerika Birleşik Devletleri'nde göründü. 1960'larda Amerika Birleşik Devletleri'nde özellikle beyaz veya renkli ceketlerle ilişkilendirildi. Erkek giyim bağlamında smokin 1888’de ABD’de ortaya çıktı.

Geleneksel olarak sadece sabah 6'dan sonraki olaylar için giyilir, siyah kravat beyaz kravatdan daha az resmidir, gayri resmi veya iş elbisesinden daha resmidir. Görgü uzmanları düğünler için de siyah papyon takma konusunda cesaret vermesine rağmen, yarı resmi olarak siyah papyon, akşam yemeği partileri ve kutlamalar için giyilir. Geleneksel yarı resmi gündelik giyim için siyah salon takımı uygundur.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.