Küpe

Toplam 4 ürün görüntüleniyor.
Filtre

Altın Renk Çember Unisex Çelik Küpe EAR09 Altın Renk Çember Unisex Çelik Küpe EAR09 Altın Renk Çember Unisex Çelik Küpe EAR09

59,00 TL

Siyah Renk Çember Unisex Çelik Küpe EAR05 Siyah Renk Çember Unisex Çelik Küpe EAR05 Siyah Renk Çember Unisex Çelik Küpe EAR05

(1)
59,00 TL

Altın Renk Çember Unisex Çelik Küpe EAR06 Altın Renk Çember Unisex Çelik Küpe EAR06 Altın Renk Çember Unisex Çelik Küpe EAR06

59,00 TL

Rainbow Çember Unisex Çelik Küpe EAR10 Rainbow Çember Unisex Çelik Küpe EAR10 Rainbow Çember Unisex Çelik Küpe EAR10

(1)
59,00 TL

Erkek Küpe Modelleri

Son yıllarda erkekler arasında küpelere ilgi artmaktadır. Kadın küpelerinin olduğu kadar erkeklerinde küpeye olan ilgisi dikkat çeker. Bu modeller konusunda erkek küpe çeşitleri en az kadın küpelerinin modelleri gibi çok fazla olur. Siz kendi tarzınınız ve de stilinize göre binlerce modellerin içinden tercihinizi yapabilirsiniz.

Küpenizi seçerken öncelikle kusursuz bir görünüm için rengimiz yüz şeklinizi yani bu kriterleri dikkat ederek seçim yapabilirsiniz. Bu erkek küpe modellerini isterseniz sevdiklerinize bir takım hediyeler olacak şekilde de doğum günü, evlilik yıldönümü, sevgililer günü gibi pek çok çeşitli özel günler amacı ile bu ürünlerden hoşlanmakta olan erkeklere alınacak güzel ve de kalıcı özelliklere sahip hediyeler olarak erkek küpe çeşitlerinin arasında yer alır. 

Erkek Küpesi Nedir? 

Genel olarak erkek küpe modelleri, çok dikkat çeken ve de etkileyici bir görünüm sağlayan ürünler arasında yer alır. Bu aksesuarları kullanmaktan mutlu olan erkekler için de özel olarak tasarlanmaktadır. Gümüş ve de mücevher üreten markalar erkek küpe modelleri içinde oldukça fazla çeşitli seçenekleri ve de dikkat çeken  tasarımları olduğu için de hem klasik giyim tarzını sevenlerde hem de sportif giyim tarzını sevenlerde tercih edilebilir.

Küpe kullanan kişilerde görünüm olarak modern, çağdaş ve de dinamik bir görünüm sağlar. Ayrıca erkek küpe çeşitleri tasarımları sayesinde her yaşa ve de her zevke hitap eder. Fiyat olarak da çok uygun olan ve kullanım ile övgü toplayan erkek küpelerinde isterseniz klipsli ve ya kıstırmalı seçenekler de tercih etmek mümkün olur.

Erkek Küpe Modelleri Nelerdir? 

Küpe modellerinde halkalı olan modeller erkeklerin en çok tercih ettikleri modeller içerisinde yaygın olarak tercih edilen seçeneklerden ilk sırada olanıdır. En fazla gümüşten üretilen modeller arasında olan halka küpeler, zarif ve de hoş görüntüleri adına da sportif giyim tarzlarında ve ya resmi giyim tarzlarında tercih edilebilir. Ayrıca erkek küpe seçeneklerinde gümüş küpeler hemen hemen tüm renklere, bütün kıyafetlerinize uyum sağlayabilecek olan ürünlerdir.

Buna ek olarak rahat bir şekilde  kullanabileceğiniz güzel aksesuarlar içerisinde erkek küpe modelleri yer alır. İlgi görmekten hoşlanan erkekler için etkileyici ve de göz kamaştırıcı olmak adına halka modelleri, aynı zamanda farklı tasarlanan pırlanta ve ya altın küpelerde seçenekler arasındadır. Pırlanta küpeler ve de şık tasarımlar sayesinde bulunduğunuz hemen hemen her ortamda dikkatleri üzerinize çekmenizi sağlar.

Altın küpe modelleri farklı bir tarzlar yaratır. Tektaş, manyetik, halka ve ya sarkıt bu ürün modelleri kadın küpelerinde bulunan tüm modeller erkek küpelerinde de bulunur. Ayrıca manyetik küpelerde mıknatıslı olacak bir şekilde üretilir. Çok basit takılıp çıkarılabilen modellerdir. Buna ek olarak kulağınızı delmek istemiyorsanız genel manada mıknatıslı erkek küpe çeşitleri tercih edebilirsiniz

Çivi Erkek Küpe Modelleri

Erkek küpelerinde genel olarak en çok beğenilen ürünler hiç kuşkusuz ki çivi erkek küpe modelleri olmaktadır. Sadece halkaların büyüklüğü ile beraber malzemenin görünüşü ve de yapısı üzerinden de çok önemli etken olabilir. Model olarak çivi ürün tercih ederken küçük olan ve de ince olan modellerini de tercih edebilirsiniz.

Tabi ki büyük kalın ve de olması gerektiğinden farklı şekildeki tasarım küpeler seçenekler arasındadır. Aynı zamanda bir değişik tasarımda çivi küpeler, küpe takmak isteyen ve de yeni takmaya başlayan erkekler için her daim en çok tercih edilen ürünlerden biridir. Küpe modellerinde yenilikçi tasarımlara her zaman açık olan küpe modelleri kafataslarından başlayarak gülen yüzlerden ve de çeşitli eğlenceli temalara kadar seçenekler seçebilirsiniz. Çivili olan küpe ve ya mıknatıslı olan gövde modelleri de sunulabilir. Kolay olan çivi klipsli küpe tasarımları ve ya mıknatıslı olan küpeler gibidir. 

Kıstırmalı Erkek Küpe Modelleri

Delikli olan erkek küpe modellerini tercih etmeyen ve de kulağını deldirmek istemeyen erkekler için, birbirinden çarpıcı olan kıstırmalı erkek küpe ürünleri tasarlanır. Bu ürünler kıstırma kısımları sayesinde de son derece gerçekçi olan bir görünüm sergilerler.

Dışarıdan bakıldığı zaman kulağınızda delik olduğu izlenimleri uyandıran bu harika modeller, yaklaşık olarak 20 cm ile 30 cm arasında bir değişim gösteren çaplara sahiptir. Ayrıca kaliteli tasarımları ile tarzınızı eşsiz bir biçimde de tamamlar. Sıkıştırmalı erkek küpe çeşitleri, isterseniz halka modelde isterseniz ise taşlı olarak da tasarlanabilir. Erkek taşlı olan küpe çeşitleri, farkınızı kolay bir şekilde ortaya koyabilmenizi de sağlarken özellikle son derece resmi giyim tarzlarında çarpıcı olan bir detay şeklinde tercih edilir.

Mıknatıslı Erkek Küpe Modelleri

Genel olarak erkek küpe modelleri, rahat kullanım seçeneklerinin de sayesinde sizlere çok büyük bir avantaj sunar. En rahat bir şekilde kullanılabilen bu modeller arasında ise de mıknatıslı erkek ürün tasarım seçenekleri öne çıkar. Kulağını deldirmek istemeyen ve ya aynı anda birden çok sayıda küpe kullanmayı tercih etmekte olan erkekler için tasarlanan bu mıknatıslı ürünler; taşlı, halka ve ya nokta küpe gibi çeşitli gruplara da ayrılır.

Taşlı küpeler, mıknatıs kısmının tam olarak kulağın iç kısmında da kalması nedeni ile son derece gerçekçi olan bir görünüm sergiler iken halka küpeler mıknatıslı klipslerinin sayesinde güvenli olan bir deneyim de sunar. Mıknatıslı klipsli olan erkek küpe modelleri, dilerseniz siyah ve ya lacivert gibi alternatif çeşitli renklerde de tasarlanabilir. Siyah renkli erkek küpe çeşitleri, koyu renkli olan giyim tarzında etkileyici detay olarak değerlendirilebilir.

Çelik Erkek Küpe Modelleri

Çelik erkek küpeleri, erkeklerin giyim tarzını göstermekte olan onları farklı kılan ve de çok geniş model çeşitleri bulunan aksesuarlar olmaktadır. Özelikle çelik erkek küpesi çeliğin yapısından dolayı da alerji ve ya kararma yapmayan, kullanımları son derece rahat olan takılardır. Firmamız tarafından satılmakta olan çelik erkek küpe çeşitleri arasında, çift taraflı olan barbel küpeler, kullanımları rahat kulak deliğine de ihtiyaç olmayan mıknatıslı olan taşlı ürünler, taşsız ürünler, hemen hemen her boy ve de kalınlıkta halka ürünler, delik kulak gerektirmeyen bazı yaylı halka ürünler sizi bekler. 

Tarzınıza uygun olan kıyafetler giydiğiniz zaman kullandığınız çelik ürünleri göz önünde olur ve de dikkat çeker. Ayrıca çelik ürünler arasında siyah ve ya gümüş renkler dışında daha da canlı ve de farklı renkler vardır. Bu erkek ürün modellerini isterseniz sevdiklerinize hediyeler olarak da doğum günü, sevgililer günü ve ya evlilik yıldönümü gibi pek çok sayıda çeşitli özel günler adına erkeklere alınacak olan kalıcı özelliklere sahip bir hediye olarak erkek küpe modelleri yer alır. 

Pırlanta Erkek Küpe Modelleri

Genel olarak yüzünüzde sonsuz bir ışıltı istiyor iseniz, pırlanta erkek küpe çeşitleri iyi bir tercih olur. Pırlanta, kralların taşı şeklinde bilinir ve taşlar arasında da en değerli olanıdır. Yüksek bir kalitede mücevher takmaya çok önem verenler, eşsiz bir ışıltısı ile mücevher dünyasında bütün zamanların en çok sevilen taşı olan pırlantadan yapılan erkek küpeleri tercih edilebilir. 

Erkekler için pırlanta ürünler harika ışıltıları ile birlikte şık görünümleriyle çok farklı bir heyecan yaratır. Ayrıca bu ürünleri seven erkeklerin şıklığını da tamamlamak için gözde aksesuarlardan biridir. Kişilerin favori rengine bağlı olarak da renkli ürünler seçebilirsiniz. Okyanus kadar mavi renkli olan, doğa kadar yeşil renkli olan, rüya kadar pembe renkli olan, ateş kadar kırmızı renkli olan ve ya açan güneş kadar sarı renkli olan birbirinden renkli seçenekleri ile erkekler için tasarlanan renkli erkek küpe çeşitleri göz alır.  

Altın Erkek Küpe Modelleri

Aksesuar kullanmakta olan erkeklerin tercihleri arasında genellikle yer alan erkek küpe modelleri, firmamızda her daim hayallerinizin ötesine geçmenizi de sağlayan tasarımlara sahip olur. Sade ve de dikkat çekmekte olan modelleri değerlendirmek isteyen bu kişiler, tek taş olan küpeleri de tercih eder. Tekli olarak satılan bu küpeler erkek küpeleri içerisinde daha cool ve de özgür görünmenizi sağlar. Taşlı olan erkek küpe modelleri arasında her zevke hitap etmekte olan renkli küpeler bulunmaktadır. 

Erkek Küpeleri İle Kombinler

Moda dünyasını çok yakından takip eden erkeklerin her zaman vazgeçilmez aksesuarları arasında bulunan küpeler kişilere ayrıcalık tanır. Kıyafetlerin ve ya şık bir stilin olmazsa olmazı arasında yer alan ve de günümüzde pek çok sayıda erkeğin tercih ettiği bu küpe modelleri arasında genelde klasik, spor ve ya alternatif giyim tarzlarına da uyum sağlayabilecek olan erkek küpe modelleri sizleri bekler. Gündelik olan stiliniz ve ya özel günleriniz için benzersiz stil oluşturabileceğiniz ürün modelleri ufak dokunuş ile beraber tarzınızda büyük farklılıklar da yaratabileceğiniz küpe modelleridir. 

Işıltılı duruşları olan küpeler genelde kombinlerinizde stilinizi vurgular. Erkek küpe modeli göz kamaştırıcı etkisi ile ışıltılı olması sayesinde şık bir görünüm kazanmanızı da sağlar. Farklı model ve ya renk çeşitleri ile sizlere sunulan bu ürün modelleri zarif ve seçkin olan bir stil yakalamak mümkündür. Modaya uyumlu olabilecek bir şekilde tasarlanan erkek küpe çeşitleri farklı kombinleri daha özgür ve de rahat şekilde ortaya çıkarmanızı sağlar.

Yüz Şekline Göre Erkek Küpe Seçimleri?

Genel manada daha önce hemen hemen hiç küpe kullanmadıysanız, ürün seçiminde kişiliğiniz ve ya stiliniz arasındaki dengeyi kurmanız zor gibi görünebilir. Fakat bazı temel kriterleri de göz önünde bulundurarak uygun olan en iyi küpe modelini kolay bir şekilde seçebilirsiniz. Hatırlanması gerekli olan en önemli faktör ise küpenin görünüşünüzü hemen hemen her açıdan tamamlaması ve de odak nesne haline gelmemesi olur. Seçmiş olduğunuz erkek küpe renginin, cilt tonunuza ve de yüz şeklinize göre uyması önemli olur. Doğru seçim yapılmadığı zaman cilt tonunuz bazı renkler ile beraber çakışabilir.

Açık ten rengine sahip olan kişiler için en iyi seçimler gümüş ve ya beyaz altın olur.
Cildinizdeki pembe tonu ortaya çıkardığı nedeni ile genel olarak gül altından kaçınılmalıdır. Soluk ten rengine sahip olan kişiler sarı altını da tercih etmelidir. Tercihinizi beyaz ve ya gümüş renkten yana olarak kullanmanız gereklidir.

Eğer koyu bir ten rengine sahip iseniz, sarı altın sizler için en iyi bir renk olabilir. Ayrıca da gümüş ve ya beyaz tonları çok tercih edebilirsiniz. Yüz şekli de erkek küpe seçiminde çok önemli bir rol oynar. Bu duruma ek olarak dikdörtgen ve ya kare yüz şekline sahip olan erkekler için yuvarlak küpeleri tercih edilirken, kalp yüz şekline sahip olan erkeklerde için kavisli olmayan tam düz küpeleri ve de yuvarlak yüz şekline sahip olan erkekler için ise kare erkek küpe çeşitleri tercih edebilirsiniz. Benzersiz tasarımlar modern tasarım teknikleri ile hayata geçiren firmamız tarafından sizlere sunulan bu erkek ürün modellerini dilerseniz sevdiklerinize de hediye olarak da sunabilirsiniz. Buna ek olarak doğum günü, sevgililer günü, sevgililik yıl dönümü, evlilik yıldönümü ve de daha pek çok sayıda farklı özel gün adına erkeklere alınacak kalıcı bir hediye olarak yer alır. 

Erkek Küpe Çeşitleri Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Erkekler genel olarak küpe takarken küpenin kıyafetini tamamladığından da emin olur. Eğlenceli ve de renkli küpeleri rahat kıyafetler ile eşleştirmek mümkündür. İş ve ya resmi kıyafetler ile ise daha yumuşak ve sade tasarımlı, küçük küpe modeli tercih edilmelidir. Küpeler her daim vücudunuz ile orantılı bir şekilde olmalıdır.

Büyük ve ya hacimli olan erkek küpe çeşitleri hem fiziksel olarak hem de stil bakımından çok dengesiz bir görünüme neden olabilir. Küpeler küçük aksesuarlar olsa dahi taşıdığınız tüm aksesuarlar ile özellikle metaller ile beraber doğru şekilde eşleştirilmelidir. Örnek vermek gerekir ise gümüş küpe ile beraber altın kravat iğnesi ve ya kol düğmeleri de kullanmak çok uyumsuz bir görünümlere sebep olabilir. Buna ek olarak eğer hediye olarak erkek küpe modellerinden tercih edilecek ise bu durumda kişinin giyim tarzına ve de bütçeye göre seçimler yapılmalıdır.

Farklı büyüklüklere sahip erkek küpeleri ile tamamen kendinize özel olan bir stil geliştirebilirsiniz. Genel olarak ofis kıyafetleriniz için ürün seçerken biraz dikkatli olmanız gerekebilir. İş hayatınıza uyumlu olacak klasik modelleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca kişisel stilinize son derece uyumlu olabilecek erkek küpe modelleri seçmeniz ise önemli ayrıntıdır. Genel olarak giyim tarzınızı çok fazla göz önünde bulundurarak seçtiğiniz ürünler sayesinde birbirinden şık olan kombinler oluşturmaya başlayabilirsiniz. Buna ek olarak beğendiğiniz bir küpe modelini genelde sipariş etmeden öncesinde ürün boyutunu ve de üretim malzemesini detaylı şekilde incelemeniz tavsiye edilir.

Erkek Küpesi Fiyatları Belirlerken Dikkat Edilenler?

Günümüzde erkek küpe seçimi kullanıcılar açısından fiyat bilgilerine de çok dikkat edilen bir konudur. Hemen hemen her ürün farklı özelliklere sahip olup bunun dışında farklı pek çok sayıda fiyat seçeneklerine de sahip olur. Kullanıcıların tercih ettiği bu ürünlerin hem bütçelerine uygun olması hem de ihtiyaçlarına tam olarak hitap etmesi oldukça önemli olmaktadır.

Ürünlerin arasında göz ile görülebilir şekilde de fiyat farklılıkları mevcut olur. Bu farklılıkların oluşmasında ürünlerin genel boyutları ve de kullanılacakları alana göre de üretilmiş olmaları çok büyük rol oynar. Bu ürün tercihlerinde bulunmadan öncesinde fiyat hususunda çok detaylı incelemeler yapmak gerekir. Erkek küpesi kullanıcıların ürün seçerken de bütçelerini göz önünde bulundurmaları ek olan bir avantaj sağlar.

Erkek kullanıcıların genel manada kullandığı halka çelik erkek küpe çeşitleri içerisinden fiyatlandırma yapılır iken büyük, küçük ve ya orta boy modellerine göre de farklılıklar göstermektedir. Ürün fiyatlandırma işlemleri tamamen ürünün hammadde kalitesine, ürünlerden tasarlanma durumlarına, sudan ve ya parfüm gibi bazı eşyalardan etkilenme durumuna göre de çok fazla değişiklikler gösterir. 

Fiyat performans bakımından çok üstün hizmet sağlamakta olan bu ürünler, hiçbir şekilde bir kimyasal madde ve ya boya içermez. Küpe tercihinde doğru ürün seçimi çok önemli bir yere sahiptir. Bu bağlamda hemen hemen her bütçeye uygun erkek küpe modelleri sitemizde mevcut olmaktadır.

Devamını OkuGizle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.