Görünüm:
Toplam 98 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5
Toplam 98 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5

Papyon özel davet ve gecelerde erkeklerin boyunlarına taktıkları bir aksesuardır. Özellikle damatlıkların vazgeçilmez aksesuarlarından biridir. Erkeklerin daha şık ve güzel görünmelerini sağlayan papyonların kendi içinde birçok çeşidi bulunmaktadır. Ahşap Papyon modelleri de papyon çeşitlerinden biridir. Günümüzde son zamanlarda en fazla tercih edilen modellerden biridir.

Kendi içinde birçok farklı renk ve desen çeşitleri ile modern zamanın tüm modellerini barındırmaktadır. Renk olarak ahşap rengine sahip olması ve görünüm olarak da bir ahşabı andırması nedeniyle Ahşap papyon denilmektedir. Erkek Papyon Modelleri içerisinde son zamanlarda en fazla tercih edilen bu papyon çeşidi sizi oldukça şık bir görünüme kavuşturmaktadır.  Farklı birçok model ve renge sahip takım elbise ve smokinlerle kombin yapabileceğiniz bu papyon çeşidi sayesinde dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Kıyafet ilk intiba için oldukça önemlidir. Dikkat çeken ancak absürt olmayan ortamın havasına uygun kıyafet tercihleri sizi her zaman bir adım öne çıkaracaktır. Bu papyon çeşidi ile ortama uygun bir kombin yaptığınız da farklılığı hissedebileceksiniz. Papyonların farklı renk ve modelleri olması size her zaman farklı ve şık kombinler yapmanıza imkan sağlamaktadır. Lacivert Papyon da ağır ve şık bir görünüm isteyen erkekler için muhteşem bir aksesuardır. Eğer ortam daha yumuşak bir havaya sahipse Sarı Papyon ile yapacağınız bir kombin size muhteşem bir görünüm sağlayacaktır. Sarı papyon açık ve koyu renk kıyafetlerle kombin yapılabildiğinden ayrıca size büyük bir avantaj sağlamaktadır. Sarı rengine ek olarak Yeşil Papyon da daha yumuşak ortamlarda oldukça şık kombinlenecek aksesuardır. Renk uyumu yakalandığında ortaya muhteşem bir görünüm çıkacaktır. Yine kolay kombin olabilecek resmi ve özel gecelerde kullanılabilecek olan Kırımızı Papyon da alternatifleriniz arasında olmalıdır. Hemen her renk ile uyumu olduğundan size tercih seçenekleri de sunan bu papyon renk ve modeli sayesinde şıklığınıza şıklık katabileceksiniz. Erkekler için model ve renk seçeneğinin fazla olması bir avantaj iken aynı zamanda fiyat aralığının da her kesime hitap etmesi bir diğer avantaj olarak kabul edilebilir. Papyon Fiyatları kalite, model, marka gibi faktörler göz önüne alındığında geniş bir fiyat aralığına sahiptir. Bu da herkes tarafından tercih edilebilecek ve kullanılabilecek bir aksesuar olmasının yolunu açmaktadır. Her erkek şık ve bakımlı olmayı ister ve bu durum onun hakkıdır. Şık olmanın yolu da modayı yakından takip ederek ona uygun tercihler yapmanızdan geçer. Erkekleri için hem şık hem de estetik bir görünüm kazandıran Broşları da kullanmalısınız. Farklı modelleri ile zevk ve tercihlere uygun broşlardan yararlanabilirsiniz.

Değişik Papyon Modelleri ile her ortama, her zevke ve her bütçeye uygun papyon çeşitlerinden kendinize çok şık kombinler yapabilir, zevkinizi sergileyebilirsiniz. Modayı yaşamak ve yaşatmak istiyorsanız, kendinizi ortamda ön plana çıkarmak istiyorsanız bizleri takip ederek, zevkinize uygun papyon çeşitlerini alarak çok şık bir görünüme sahip olabilirsiniz. Kaliteyi, modernliği ve ucuzluğu bir arada bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.