Görünüm:
Toplam 424 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 16 17 18
Toplam 424 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 16 17 18

Desenli papyon konusunda bir çok seçenek bulunmaktadır. Bunların arasında, elbette, çok daha basit haliyle puantiyeli papyonlardan tutun da kabartmalı olarak özel olarak yapılmış olan papyonlar da bulunur. Asıl konu, daha doğrusu dikkat edilmesi gereken konu, papyon gibi çok ufak ve çok şık bir malzemeyi doğru şekilde kullanabilmek konusu olmaktadır. Bunlarla birlikte, her zaman için, kritik seçimler ve doğru kombinleme imkanları çok önemli olmaktadır. Bir papyonun doğru şekilde kombinlenmesi çok zor olacağı için, bu şekilde kombin işlemleri için aslında bir çok yere de bakabilirsiniz.

 Bakır papyon dediğimiz modeller ise, özellikle daha parlak renklerde görüldüğü için bu isimle anılmaktadır. Sizler de özellikle çok şık bir yemeğe katılacak ya da çok şık bir mekanda kendinizi ön plana çıkarak bir toplantıya iştigal edecekseniz bu durumda kullanabileceğiniz önemli malzemelerden biri olarak bilinmektedir.

Papyon Seçimleri

Aslında papyon seçimleri de aynı kravat seçiminde olduğu gibi, tamamen kombinleme ile daha güzel görünecek olan ürünler olarak bilinmektedir. Bir krem papyon için sizler de bir çok farklı kombin yapabilirsiniz. Biraz daha düz bir renk olmasının yanı sıra her zaman siyah ve beyaz renklere uyum sağlayacaktır. Elbetteki siyah gömlek kombinasyonu yerine siyah ceket ve beyaz gömlek kombinasyonu sonuç olarak daha vasıflı ve daha güzel bir görüntü sunmuş olacaktır.

Bunların yanı sıra, her kıyafetle giyebileceğiniz özellikle de farklı renkteki ve desenli ekoseli gömleklerle de tercih edebileceğiniz bir örnek verecek olursak bu durumda beyaz papyon örneği verebiliriz. Burada dikkat edilmesi gereken husus, kesinlikle verilen kararın doğru şekilde uygulanması olmaktadır. Diyelim ki, bir işlem yapacaksınız ve bir çeşit ürün kullanacaksınız. Bu durumda ilk seçmeniz gereken ürün renklerinden biri olarak gönül rahatlığıyla tercih edebilir ve sizler de bir çok davette rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Renkli Papyon Kullanımı

Takım elbiselerde farklı renklerin kullanımı özellikle son yıllarda çok revaşta olmakla birlikte, aynı zamanda da çok dikkat çekici bir noktadadır. Bu yüzden de bu konuya hassasiyetle yaklaşmak gerekmektedir. Örnek olarak kırmızı papyon tercihiyle sizler de çok farklı bir imajla ortaya çıkabilirsiniz. Burada papyonun rengi değil, sizin yansıtmış olduğunuz elektrik ve ışık önemli olacaktır. Bu yüzden de farklı kombinlerde kullanabilirsiniz. Tıpkı, gömlek kravat konusunda olduğu gibi en önemli noktaların başında aslında bu konuda karar verirken gömlek seçiminizin önüne geçip geçemediği gelmektedir. Bu yüzden de sizler de farklı renkleri özellikle düz beyaz gömleklerle kombinleyerek tarzınızı farklılaştırabilirsiniz. Ayrıca papyonlu takım her zaman ilgi çekici olabilmektedir.

Papyon Kullanımı

Papyon kullanımı ile ilgili olarak sizler de papyon fiyatları hakkında farklı bilgiler alarak çok uygun fiyatlı ve kaliteli papyonlarla tarzınızı yansıtabilirsiniz. Neden bakır görünümlü mor papyon deneyerek kendinizi farklılaştırmayasınız ki?

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.