Görünüm:
Toplam 15 ürün görüntüleniyor.
Toplam 15 ürün görüntüleniyor.

Kemer bir erkek için olmazsa olmaz bir ihtiyaçtır. Bu hem giyim kuşam kalitesi anlamında önemli bir ihtiyaçtır hem de pantolonların düşmemesi için bir ihtiyaçtır. Bu anlamda kemer erkek için genelde bir aksesuar olmaktan çok daha ötesidir. Erkek Kemer farklı model, renk, desen ve şekil olarak çeşitleri bulunmaktadır. Bir kemerin her kıyafete uyması zor olduğundan çeşit ve model olarak farklı türleri mevcuttur.

Erkek Kemer Modelleri her tarz kıyafete uygun olarak üretilmektedir. Kot Kemeri daha farklı şekil ve görünüme sahipken kumaş pantolon kemeri daha farklı bir görünüme sahiptir. Kot pantolonlar için üretilen kemerler daha geniş daha kaba yani daha büyük ebatlarda üretilirken kumaş pantolonlar için daha ince ve küçük boyutlarda üretilmektedir. Pantolon Kemeri şık giyinmek isteyenlerin muhakkak kullanması gereken bir aksesuardır. Kemeri bir aksesuardan öte ihtiyaç olarak görmek daha doğru olsa da kıyafeti tamamlayıcı her nesne aksesuar olarak kabul edilmektedir. Pantolonun daha şık bir şekilde görünmesi kemerle mümkün olabilmektedir. Mesela gece davet ve törenlerinde daha parlak kemer kullanılması kıyafetin daha şık görünmesini sağlamaktadır. Bunun yanında gündüz yapılan tören ve davetlerde takım elbise ile daha mat tonlarda kemer kullanılması sizi daha şık gösterecektir. Görsellik oldukça önemli olduğundan giyilen kıyafete uygun aksesuarların seçilmesi de görseli tamamlamak adına oldukça önemlidir. Deri Kemer genellikle daha fazla tercih edilmektedir. Daha uzun ömürlü olması hemen her kıyafete uygun olması bu tarz kemerlerin kullanımını da arttırmaktadır. Deri Kemer Fiyatları ise kullanılan derinin kalitesine, kemer üzerinde ki motiflerin şekline göre farklılıklar arz etmektedir. Günümüzde deri kemerler içerisinde en fazla tercih edilen iki renk siyah ve kahverengi tonlarıdır. Bu iki renk hemen her renk kıyafete yakıştığından oldukça fazla tercih edilmektedir. Ancak kahverengi tonlarında kemer almayı düşünüyorsanız Taba Kemer çeşitlerine muhakkak göz atmalısınız. Bu tonlarda ki kemerler hem çok kullanışlı olması hem de her tür kombine uygun olması nedeniyle sizleri çok şık bir görünüme kavuşturacaktır. Bunun yanında en fazla tercih edilen Siyah Kemer çeşitleri de sizler için çok güzel aksesuarlar arasında yerini almaktadır.

Kemer Modelleri her zevke hitap edecek şekilde tasarlanmıştır. Renk ve desen olarak birçok farklı çeşitleri bulunmaktadır. Kemer modellerinin bu kadar farklılıklar arz etmesinin en önemli nedeni modaya uygun olarak üretilmeleridir. Her bir moda kıyafet buna uygun moda aksesuarları da beraberinde getirmektedir. Kıyafetlerin çeşitleri ne kadar fazla ise kemerler de bu anlamda o kadar çeşitlendirilmektedir. Şık olmak için sadece giyinmek yeterli olmuyor. Bunu ufak ama önemli detaylarla tamamlamak gerekiyor. Kemerde erkekler için ufak ama önemli detayların başında gelmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.