Papyon Modelleri

Son zamanlarda papyon yaygın olarak kullanılmakta olan erkekler tarafından tercih edilen ürünlerdir. Aynı zamanda erkeklere alınacak bir hediye seçeneği olarak da yer almaktadır.

Papyon Nedir?

Günümüzde hemen hemen her yaş grubuna hitap etmekte olan ürünler ile erkek giyiminin en önde gelen ürünler hiç kuşkusuz ki papyon aksesuarlarıdır. Bunlar kaliteyi, şıklığı ve de rahatlığı bir araya getirir. Birinci sınıf kumaşı ve de dikim kalitesi ile beraber öne çıkan, uzun yıllar kullanabileceğiniz son derece güvenilir ürünler sunulur. Erkek giyim ürünleri spor ve klasik tarz giyimden hoşlanan kişilerin dikkatini çeker. Özel gecelerin, resmi davetlerin ya da organizasyonların vazgeçilmezlerinden birisi olan papyon modelleri, firmamızın kalitesi ile beraber sizlerle buluşmaktadır.

Papyon Kullanım Tarihi

Organizasyonlarda, resmi davetlerde ya da özel gecelerde de takım elbise ve ya smokin tamamlayıcısı olan papyon tarihi 17. yüzyıla kadar dayanmaktadır. İlk olarak gömlek yakalarını bir arada tutabilmek amacı ile Hırvat askerler tarafından kullanıldığı da tahmin edilmektedir. Papyon, 18. yüzyıl civarlarında Avrupa’da kullanılmaya başlamış ve daha sonrasında da Fransa’da üst sınıflara mensup kişilerce sık sık bu ürün tercih edilmiştir. Amerikalı bir işadamının 1886 senesinde resmi bir balo sırasında bu ürünü takmasının, smokin-papyon ikilisinin başlangıcı da olduğuna inanılır. 20. yüzyıla gelindiği zaman ise kullanımları erkek modasının parçası haline gelmektedir.

Günümüzde, tarihler boyunca şıklığın ve de zarafetin göstergelerinden birisi hiç kuşkusuz ki bu ürünler olmuştur. Bugün özellikle resmi davetler sırasında siyah renk papyon modelleri olmazsa olmaz aksesuarların arasında yer alır. Saten ya da kadife olan kumaş materyaline sahip bazı modelleri, gece davetlerinde ve ya özel gecelerde sıklıkla da tercih edilir. Ancak kullanımı yalnızca resmi geceler ve ya özel davetlerle sınırlı değildir. Gündüz kullanımlarında ekose modeller, triko ve ya kot gibi bazı kumaş dokularına sahip olan türleri tercih edilir. 

Papyon Kullanımı 

Genel olarak papyonun tarihi, kravatlardan bile eski tarihlere dayandırılır. Hal böyle olunca da bu aksesuarın, geçmiş olan dönemlerden beri kullanıldığını da söylemek mümkündür. Papyon son moda trendlerine göre beyaz bir gömlek ile beraber kombini yapmak değildir. Örnek olarak benekli ve ya çizgili olan bir slim fit gömlek ile giyebilir, altına kot pantolon giyebilir ve de üzerine uyumsuz  gibi görünmekte olan papyonunu da eklemek mümkündür. Böylelikle hem yaratıcı hem de özgün, sportif bir imaj da elde etmiş olunur. Ayrıca tarzınıza yenilikler getirmek ve de daha cool görünmek için bu vazgeçilmez olan kombin parçalarını üzerinizde taşımak mümkündür. Bu nedenle bu modelleri kullanımı erkekler için çok talep görmekte olan bir üründür.

Papyon Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Her zaman gösterişli ya da zarif bir görüntü sunmakta olan bu ürünler stilinizi yansıtmanızı sağlar. Bu papyon seçiminde kumaş materyalleri önemli faktörler arasında da yer alır. Ayrıca ipek ya da kadife şeklinde olan modeller genellikle resmi ortamlarda da tercih edilir. Polyester kumaş materyallerine sahip ürünler kolay temizlenmeleri ve ya daha dayanıklı olmaları ile birlikte öne çıkar. Kumaş materyali yanı sıra rengi de papyon seçiminde çok büyük önem arz eder.
Seçim yaparken de hangi ortamlarda ve ne amaç ile kullanacağınıza dikkat etmelisiniz. Örnek olarak resmi ortamlarda siyahli renk klasik olan takım elbise çeşitlerini ve ya smokinleri, papyon modelleri kusursuz bir biçimde tamamlar. Resmi olmayan organizasyonlarda kırmızı, mavi ve ya yeşil gibi bazı renkler ile kombininize hareketler katabilir ve de enerjinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Buna ek olarak desenli modeller ile beraber stilinizi sergileyebilir, kareli ve ya desenli ürünler stil sahibi erkeklerin güncel yaşamınıza renk katar. Bu papyon modelleri çok çeşitli olup papyon fiyatları da modellere göre değişmektedir. Bu nedenle fiyatlara da dikkat edilmelidir.

Erkek Papyonları İle Takım Elbise Kombinleri

Genelde yaygın olarak erkeklerein kullanması için tercih edilir. Erkekler genel olarak takım elbise giydiği zaman aksesuar olarak da kravat modellerini tercih ederler. Ancak erkeklerde papyon takım elbise kombinleri de sizler için iyi bir seçenek de olabilir. Daha resmi ya da özel ortamlarda sık olarak tercih edilen ürünler farklı renk ya da tasarımları ile koleksiyonda yerini almaktaadır. Çeşitliliğin çok olması nedeni ile erkek aksesuar kategorilerinde yer alan papyon, seçim yapmanızı kolaylaştırır. Ayrıca özellikle erkek giyim ürünlerine de baktığınız zaman her bir kategori için de pek çok sayıda papyon modelleri seçeneğinin bulunduğunu da görebilirsiniz. Bunların hemen hemen her biri en iyi malzeme kullanılarak üretilmektedir. 

Hangi Gömlekler İle Papyonlar Takılır?

Genellikle erkek gömlek ceket kombinlerinde papyon kullanmak istediğiniz zaman bu aksesuarların hemen her gömlek ile uyumlu olmadığını da fark edebilirsiniz. Ayrıca bu durumda da hangi gömlekler ile papyon takılır soruları aklınıza gelecektir. Genel olarak papyonlar ile birlikte klasik bir gömlek modelleri daha da çok tercih edilmektedir. Desenli gömlek modellerinden birisini tercih edecekseniz, içinde yer alan renklere de uygun ürünü de kullanabilirsiniz. Ayrıca renk uyumunu yakalamanız durumu göz alıcı bir görünümleri elde etmenizi sağlamaktadır.

Düğün ve ya nişan gibi bazı özel davetlerde de papyon kullanacaksanız, ata yaka olan gömlek modeli beklediğiniz bir görünüm de uygun olur. Böylece bulunduğunuz ortamlarda uygun havalar elde edebilirsiniz. Bunun tam aksine spor şık olmanız da gerekli bir ortamda bulunacaksanız eğer bu bağlamda pantolon askıları ve ya papyon takımları da alabilirsiniz. Buna ek olarak genelde parçalar birbiri ile çok uyumlu olacak biçimde tercih edilmelidir. Bu nedenle de pek çok sayıda papyon modelleri kullanımları erkekler için gömlekler ile çok talep görmekte olan bir üründür.

Papyon Modelleri Nelerdir?

20. yüzyıla geldiğimiz zaman tam anlamı ile moda olan bir çeşit boyun bağı olan papyon genel olarak gece davet ve de organizasyonlarında smokin ve ya takım elbise ile beraber kullanılmaktadır. Papyon modelleri genelde pek nadir olsa dahi bazı erkeklerin günlük aksesuar olarak kullandıkları da bir objedir. Pek çok sayıda farklı çeşidi olması da konsepti tamamlamak amacı ile erkeklere yardımcı olmaktadır. Ayrıca saten, kumaş olarak daha estetik ve de zarif duran bir papyon modelleri olarak dikkat çekmektedir.

Ülkemizde son zamanlarda da moda olan ve ya raflarda yerini alan bu çeşitli modelleri ile beraber çok şık kombinler de oluşturabilirsiniz. Günümüzde papyon modelleri desenli, kadife, düz saten çeşitleri ile beraber takım elbiseleri ve ya smokin modellerini tamamlanır. Farklı renk ve ya modern tasarımları ile beraber her kombine uyum göstermekte olan bu modeller, bulunduğunuz hemen hemen her ortamda stilinizi de vurgular. Bordo, koyu yeşili, pembe, mavi ve ya lacivert gibi bazı renklere sahip olan ürünler karakterinizi yansıtır. Ayrıca kuşak ve ya papyondan oluşmakta olan siyah takımı ile birlikte en özel günlerinizde de yanınızda olur. 

İpek Stil Papyon Modelleri

Papyon çeşitleri arasında yer alan ipek çeşidi ipek kumaştan elde edilmekte olan kaliteli ve de papyon fiyatları biraz daha yüksek olan ürünlerdir. Farklılığı sevenler içerisinde farklı çeşitleri de yer almaktadır. Bu papyon modelleri pek çok sayıda kişi tarafından talep görmektedir. Genel olarak düğün, kına gibi özel davetlerde ipek malzemeli ürünler kullanılmaktadır.

Desenli Stil Papyon Modelleri

Pek çok çeşitli papyon modelleri var olduğu için bunlardan biri de desenli papyon modelleri olmaktadır. Bu modelleri hem klasik ruh hem de modern ruh yansıması olarak da tercih edilebilir. Ayrıca renk uyumu yakalandığı zaman ortaya muhteşem denilecek bir görüntü çıkabilmektedir. Geometrik çizgili, benekli, kar desenli, bıyıklı, kedili, yıldızlı, çizgi film karakterli, kuşlu, çicekli ve ya peynir desenli gibi pek çok sayıda çeşitli papyon modelleri ile birlikte son derece neşeli görünümler kazanmak her zaman için mümkündür. Hatta evliyseniz ve de erkek çocuğunuz var ise bu şirin ürünler ile bir baba oğul kombini de oluşturabilirsiniz. Özel olarak tasarlanmış olan özel desenli modeleri genel olarak papyon fiyatları da çok değişiklik göstermektedir. Bu bağlamda bab oğul tarzı kombinlerinde papyon fiyatları her zaman tek tek satın alımından çok daha uygun olmaktadır.

Renkli Stil Papyon Modelleri

Ortamların havasına göre de renkli ürünler kullanılabilir. Bu bağlamda pembe papyon kullanılması durumu hem daha fazla gözlerin sizi görmesini sağlar hem de ortamda sizin farkınızı daha da fazla hissettirebilecektir. Bunun yanı sıra farklı renk seçenekleri kullanılabilir. Kırmızı bir model, siyah bir takım elbise içerisinde çok şık ve de estetik bir görünümler kazandırmaktadır. Bunların yanı sıra hem farklılıklar hem de şıklıklar arıyorsanız mutlaka açık papyon modelleri kategorisine göz atmalısınız. Son zamanlarda çok faza moda olan modelleri oldukça güzel bir görünüme sahip olmanızı sağlamaktadır. Buna ek olarak günümüz koşullarında erkekler tarafından en fazla talep gören modelleri hiç kuşkusuz ki renkli modelleri olmaktadır.

Ahşap Stil Papyon Modelleri

Yaygın olarak kullanılan papyon modellerinden birisi de ahşap papyon modelleri olmaktadır. Belki ilginç gelir ama ahşap materyalden de dizayn edilir. Özellikle geçen yazlardan beri moda dünyalarını kasıp kavuran bu modern parçalar ile beraber sevimli bir şıklık da yakalamanız kaçınılmaz olur. Sempatik ve ya neşeli görünmeyi seviyorsanız bu ürün seçeneklerini mutlaka olarak değerlendirmeniz gereklidir. Bu nedenle ahşap papyon modelleri kullanımı erkekler adına çok talep görmekte olan üründür.

Örgü Stil Papyon Modelleri

Papyon kombinleri yalnızca yaz aylarına özgü olmamaktadır. Çünkü kış sezonunda genel olarak da harikulade klasik ve ya spor bir imaj elde edebilirsiniz. Pek çok sayıda çeşitlere sahip olan papyon modelleri arasında örgü stil papyon modelleri de yer almaktadır. Bu modelleri örgü stil olan blazer ceketler ile bu anlamda kullanılabilir. Bu ürün modellerinde papyon fiyatları ürününün kumaşına ve dokusuna göre değişmektedir. Özellikle resmi davet günlerinde ya da resmi iş yemeklerinde de bu tarz ceketlerinizi giyebilir ve de gömlek yakanıza sezonun bilinmekte olan en yenilikçi bir örgü modellerinden seçebilirsiniz. Üstelik yalnızca klasik tarzınızda kullanma şartı da yok aynı zamanda yaratıcılığınızı da konuşturarak birbirinden çok farklı olan spor kombinlerinize de bu örgü stil papyon modellerini rahatlık ile ekleyebilirsiniz. 

Tüm bu modelleri kapsamında erkek giyim modası hemen hemen her geçen gün daha da ileri giderek tıpkı bayan giyim modaları gibi olağanüstü bir takım değişimler yaşamaktadır. Bu bağlamda kimi zamanlarda ülkemizde çok garip bir durum gibi de görülse dahi farklılığı çok seven, klasik giyimden de uzak durmak isteyen erkeklerin yakından takip etmiş olduğu bir durum olmaktadır. Erkek papyon modelleri bu durumlar dikkate alınarak tasarlanmakta ve de modernliğini de tam bir hız ile korumaya devam etmektedir. Buna ek olarak papyon fiyatları hemen hemen her bütçeye uygun olmaktadır. Yani modayı çok yakın bir şekilde takip etmek de size çok fazla pahalıya mal olmayabilir. Genel olarak bu modellerin tasarımların kalitesi, kumaş kalitesi, kullanılan kumaşın durumu ve de alınan marka değeri genellikle papyon fiyatları artışına sebep olabilmektedir. Genellikle hemen hemen her kesimden insanın kolay bir şekilde alabileceği etiket fiyatlarına sahip olan ürünler de mevcut olmaktadır.

Papyon Fiyatları

Papyon modelleri stilini önemseyen pek çok erkekler için özel davetlerde, düğünlerde, şık gecelerde, organizasyonlarda ve ya resmi ortamlarda çok sıklıkla tercih edilmektedir. Hem gösterişli ve şık hem de zarif ve havalı bir aksesuar alarak yer alan bu ürün kullanımı, doğru renkler ve de kumaş materyali ile beraber sizi bulunduğunuz ortamların da her daim yıldızı yapar. Gömlek çeşitleri ile birlikte renk uyumunu da yakalayarak çok mükemmel bir görüntü de elde edebilirsiniz. Ayrıca lacivert, mavi ve ya siyah gibi çeşitli klasik renklerin dışında da farklılığınızı ortaya çıkarmak amacı ile takım elbisenizi de yeşil, kırmızı ve ya bordo rengine sahip olan ürünlerile tamamlayarak son derece estetik olan bir görünüm yakalayabilirsiniz. Bu bağlamda papyon fiyatları da çok değişmektedir. Desenli tasarımlarına ve ya düz tasarımlara sahip olan firmamızın modelleri, ayrıca saten ve de kadife çeşitleri ile beraber smokinlerinizi ve de takım elbiselerinizi kusursuz bir biçimde tamamlar.

Genel olarak kişiye bir şekilde üretilmekte olan ürün modellerinin papyon fiyatları da daha yüksek olmaktadır. Ekose modelleri ve ya kareli olan modeller ise genel anlamda blazer ceket modelleri ile beraber kombinlendiği zaman tarzınızı da tam olarak ortaya çıkarır. Firmamıza ait olan modelleri ve de papyon fiyatları şıklığın peşinden de koşmakta olan beylere hitap eder. Modern ve ya benzersiz tasarımları ile beraber erkek gardroplarının hemen hemen vazgeçilmezi durumunda olan markamız, her daim erkek giyim ürünleri ile çok fazla sayıda beğeni kazanır.

İster klasik tarzlarda olsun ister ise de spor giyim tarzlarında olsun hoşlandığınız firmamıza ait olan koleksiyon ile tüm gözleri de üzerinize çekmeniz mümkün olmaktadır. Haftanın hemen hemen yedi günü de en iyi erkek giyim deneyimleri sunmakta olan markamızın rahatlığı ve de şıklığı bu modeller ile harmanır. Kaliteye göre en uygun papyon fiyatları belirlenir ve de bu ürünleri satın almak amacı ile kampanyaları ve ya indirim fırsatlarını takip edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR