2017 Pantolon Askısı Modelleri 
Görünüm:
Toplam 75 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4
Toplam 75 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4

Geçmişten günümüze gelen ve aslında zaman zaman değeri unutulur gibi olsa da birilerinin asla vazgeçmediği bir moda. Evet moda olarak izah etmemin nedeni Pantolon Askısı kullanan kişiler için bir tür hastalık boyutuna ulaşmış çok ama çok güzel bir takıntıdır. Pantolon askısı çağımızın eskimeyen modası olarak kabul edilmektedir. Çünkü tarihi eskilere dayanmasına rağmen geçerliliği ve tarzı hala kendinden söz ettiren bir aksesuardır. Günlük hayatta ve aynı zamanda iş hayatında sıkça tercih edilebilecek bu aksesuar gerçekten çok farklı bir tarz ortaya çıkarmaktadır. Çeşitleri, modelleri incelendiğinde ve denendiğinde kendinizden çok farklı bir meydana getirebilirsiniz. Sadece doğru tercihler ve doğru renkler dikkat edilerek kombin yapılması yeterlidir.

Bu tarz gözlerin üzerinize çevrilmesine neden olabilecek kadar farklı bir tarzdır. Erkek Pantolon Askısı farklı renk ve model seçenekleri ile çok şık kombinler oluşturabileceğiniz bir aksesuardır. Bunun yanında kemer kullanmak yerine kemer görevi gören bir ihtiyaçtır da diyebiliriz. Ayrıca kemer kullanarak pantolon askısında olduğu gibi bir tarz ortaya çıkarmanız mümkün değildir. Pantolon askısı farklı birçok şekilde kombin yapabilme imkanı sağlamaktadır. Mesela beyaz gömlek üzerine siyah çizgili pantolon askısı kullanılarak yapılacak olan güzel bir kombindir. Ayrıca Papyon da takılarak daha tarz ve daha şekil bir görünüm oluşturabilmeniz mümkündür. Pantolon Askısı Erkek kombinleri hemen her dönem ünlü modacılar tarafından kullanılmıştır. Erkeğe ayrı bir hava, ayrı bir duruş ortaya çıkardığından olsa gerek vazgeçilemeyen bir aksesuardır. Çeşit ve model olarak farklılıkları olan pantolon askıları ile Erkek Kombin ve tasarımları oluşturulmaktadır. En çok tercih edilen kombinlerden biri olan Papyon Pantolon Askısı Kombini bu tarzı en iyi anlatan kombinlerden biri olarak gösterilebilir. Günlük hayatta kullanılabildiği gibi iş hayatı ve özel davet ve toplantılarda da takım elbise ile kullanılabilmektedir. Hatta takım elbise kombinleri de oldukça şık ve gösterişli olmaktadır. Hem modern zamanı hem de geçmiş zamanı aynı anda yaşatan Askılı Pantolonlar varlığını hiç yitirmeyecek gibi durmaktadır.

Erkek modası her ne kadar son yıllarda hızlı değişimlere sahne olsa da bazı geçmişten gelen giyim ve kuşam şekli yok olmamaktadır. Pierre cardin pantolon askısı modelleri size sunduğumuz seçeneklerden biridir.Sadece günümüz modası ile harmanlanıp ortaya hem modern hem de klasik bir görünüm çıkmaktadır. Buna verilebilecek en iyi örnek pantolon askısı olarak gösterilebilir. Farklılığın, özgüvenin ve çekiciliğin simgelerinden biri olan pantolon askıları ile çok şık kombinler yapılabilir. Pantolon askısına çok fazla anlam yükleniyormuş gibi görünsek de ve her ne kadar çok büyük bir kesim tarafından kabul görmese de bu tarz her zaman ilgi odağı olmuştur. Bu kadar anlam yüklenilmesinin de en büyük nedeni budur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.