Görünüm:
Toplam 80 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4
Toplam 80 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4

İnce kravat modelleri olarak açabiliriz. Slim kravat modelleri vücuduna uyan herkes tarafından kullanılabilir.  Kravat erkelerin de kadınların da kullandığı bir aksesuardır. Tabi erkek kullanımı daha sıktır ama günümüz de kadınlar da bu modaya uymaya çalışmışlardır. Son dönem de spor tarzlarda da çok sık kullanılmaktadır. Çünkü kravat çok çeşitli bir modadır. Spor modeller ile spor tarzınızı en güzel şekil de tasarlayabilirsiniz.  Bu ara en çok kullanılan modeller de Slim kravat modelleridir.

Kibar tarzıyla çok fazla ilgi çekmiştir.  İnce çiçekli kravat modelleri birden çok moda olmuş bir çeşittir. Bayanların ilgisini çekmiştir. Sade kravatın yanı sıra çiçekli kravat modelleri sade eğlenceli bir şekle dönüşebilir.  Siz de ciddi görünümünüzü daha eğlenceli ve şık bir görünüme çevirmek istiyorsanız bu slim modellerini tercih edebilirsiniz. Çiçek desen kravat ile bahar modasına da çok farklı bir tarz kattığınızı unutmayın.  Aslında çok eski bir moda olan bu kravat çeşitleri hemen tutulmaya başlamıştır ve çok fazla kullanılmaktadır. Bu model kravatlar için fiziğinizin çok düzgün olması lazımdır. Yoksa hoş durmaz ve sizi olduğunuzdan da kaba hale çevirebilir. Fiziği elvere herkes mutlaka dolabın da bu model kravatları bulundurmalıdır. 

Kravat Çeşitleri

  • Düz kravat
  • Desenli kravat
  • Çizgili kravat
  • Noktalı kravat
  • Slim kravat
  • Kalın kravat-dar kravat
  • Yün kravat
  • Örgü kravat
  • İpek kravat

Olmak üzere çeşitlendirebilirsiniz.

Kravat Kombini

Kravat kombin ‘i kulağa ne kadar kolay gelse de aslında zor bir kombindir.  Gömleğe uygun bir kravat seçimi yapmak çok kolay değildir. Ama sizlere bunun en kolay şeklini anlatabiliriz. Renk seçiminden korkmamanızı ve cesur olmanızı öneririz. İlk kural olabilir. Zıt renkleri kullanmaktan korkmayın. Aksine zıt renkler sizi daha tarz bir şekilde gösterebilir. Açık mavi gömleğin üzerine Turuncu bir kravat seçmekten korkmayın. Tarzınızı farkınızla yansıtabileceğinizi unutmayın.  Cesur renkler her zaman kişi de korku bırakır olmaz mı ki düşüncesi oluşturur bu düşüncenizi kırarsanız çok daha farklı tarzlara sahip olacağınızı belirtmek isteriz. Kravat seçimi üzerinizdeki kıyafete uymalıdır.

Yani zıt renk kullanabilirsiniz ama uymayacak bir renk çok daha kötü bir tarza dönüşebilir.  Slim kravat Kombinlemek bu konu da çok daha zor olabilir mesela çizgili bir gömleğin üzerine slim kravat hoş durmayabilir. Slim çiçekli kravatın en büyük faydası erkekler ve kadınların da kullanabilecek olmasıdır. Bir erkeğe çiçekli kravat yakışır mı? Dediğinizi duyar gibiyiz denemenizi şiddetle tavsiye ettiğimizi unutmayın. Bizler yakışacağına eminiz. Tabi ki tekrar belirtmek de fayda var bu tarz kıyafetler için fit bir vücut kesinlikle olması gereken bir şarttır. Siz de tarzımı değiştirmek istiyorum diyorsanız Slim kravat modellerine bakmalısınız.  Kravat seti modellerimizi de görmenizi tavsiye ediyoruz. Sitemizin güvenirliğine emin olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.