İnce Çiçekli Kravat

Toplam 26 ürün görüntüleniyor.
Filtre

Slim kravat modelleri vücuduna uyan herkes tarafından kullanılabilir. Kravat erkelerin de kadınların da kullandığı bir aksesuardır. Tabi erkek kullanımı daha sıktır ama günümüz de kadınlar da bu modaya uymaya çalışmışlardır. Son dönem de spor tarzlarda da çok sık kullanılmaktadır. Çünkü kravat çok çeşitli bir modadır. Spor modeller ile spor tarzınızı en güzel şekil de tasarlayabilirsiniz.  Bu ara en çok kullanılan modeller de slim kravat modelleridir.

Kibar tarzıyla çok fazla ilgi çekmiştir. Çiçekli slim kravat modelleri birden çok moda olmuş bir çeşittir. Bayanların da ilgisini çekmiştir. Sade kravatın yanı sıra çiçekli slim kravat modelleri sade eğlenceli bir şekle dönüşebilir. Siz de ciddi görünümünüzü daha eğlenceli ve şık bir görünüme çevirmek istiyorsanız bu çiçekli slim kravat çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Çiçekli slim kravat ile bahar modasına da çok farklı bir tarz kattığınızı unutmayın.  Aslında çok eski bir moda olan bu kravat çeşitleri hemen tutulmaya başlamıştır ve çok fazla kullanılmaktadır. Bu model kravatlar için fiziğinizin çok düzgün olması lazımdır. Yoksa hoş durmaz ve sizi olduğunuzdan da kaba hale çevirebilir. Fiziği elvere herkes mutlaka dolabın da bu model çiçekli slim kravat bulundurmalıdır.

Kravat Çeşitlerine Göz Atalım,

  • Düz kravat
  • Desenli kravat
  • Çizgili kravat
  • Noktalı kravat
  • Slim kravat
  • Kalın kravat-dar kravat
  • Yün kravat
  • Örgü kravat
  • İpek kravat

 Olmak üzere çeşitlendirebilirsiniz. Kravat kombini kulağa ne kadar kolay gelse de aslında zor bir kombindir.  Gömleğe uygun bir kravat seçimi yapmak çok kolay değildir. Ama sizlere bunun en kolay şeklini anlatabiliriz. Renk seçiminden korkmamanızı ve cesur olmanızı öneririz. İlk kural olabilir. Zıt renkleri kullanmaktan korkmayın. Aksine zıt renkler sizi daha tarz bir şekilde gösterebilir. Açık mavi gömleğin üzerine Turuncu bir kravat seçmekten korkmayın. Tarzınızı farkınızla yansıtabileceğinizi unutmayın. Cesur renkler her zaman kişi de korku bırakır olmaz mı ki düşüncesi oluşturur bu düşüncenizi kırarsanız çok daha farklı tarzlara sahip olacağınızı belirtmek isteriz. Kravat seçimi üzerinizdeki kıyafete uymalıdır.

Yani zıt renk kullanabilirsiniz ama uymayacak bir renk çok daha kötü bir tarza dönüşebilir. Slim kravat kombinlemek bu konu da çok daha zor olabilir mesela çizgili bir gömleğin üzerine slim kravat hoş durmayabilir. Çiçekli slim kravat incelendiğinde en büyük faydası erkekler ve kadınların da kullanabilecek olması olarak gözükmektedir. Bir erkeğe çiçekli slim kravat yakışır mı? Dediğinizi duyar gibiyiz denemenizi şiddetle tavsiye ettiğimizi unutmayın. Bizler yakışacağına eminiz. Tabi ki tekrar belirtmek de fayda var bu tarz kıyafetler için fit bir vücut kesinlikle olması gereken bir şarttır. Siz de tarzımı değiştirmek istiyorum diyorsanız çiçekli slim kravat modelleri ile bir başlangıç yapabilirsiniz. Kravatkolik olarak ürün çeşitliliğine gösterdiğimiz özenle son dönemlerde moda olan çiçekli slim kravat çeşitlerimizi sizler için öneriyoruz. Ayrıca gerek renk gerek desen konusundaki çeşitliliğimiz ile çiçekli slim kravat modelleri konusunda Türkiye’de oldukça fazla çeşitliliği içerisinde barındıran bir firma olmaktan dolayı gurur duyuyoruz. Siz müşterilerimizin memnuniyeti bizler için en önemli husustur. Çiçekli slim kravat ile bir ortamda dikkatleri üzerinize çekmeyi başaracaksınız. Ayrıca eşinizin çiçekli kıyafetlerine de çiçekli slim kravat modelleri ile uyum sağlayabilir ve bir bütün olarak dikkatleri üzerinizde toplayabilirsiniz.

Devamını OkuGizle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.