Filtre
Görünüm:
Toplam 10 ürün görüntüleniyor.

Gömlek yaka iğnesi günümüz de çok sık kullanılan bir moda haline gelmiştir.  Herkesin gözdesi haline gelen bu iğneler kullanımı da oldukça basittir. Kullanım amaçlarının en başında gömlek yakalarımızı birleştirmek gelmektedir. Ama kadınların kullanımının en büyük nedeni şıklık ‘dır. Her bayan şık olmaya özen gösterir. Taşlı, gümüş, çelik gömlek yaka iğnesi ile kendi tarzlarını en güzel şekil de yansıtırlar.  Yaka iğneli gömlek modelleri de son zamanlarda çok fazla moda haline gelmiştir. Size ayrı bir şıklık veren bu modeller ile farklı bir tarz yaratabilir, şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.  Sadece bayanların değil erkeklerin de kullandığı bu modeller moda haline gelmiş ve severek kullanılmaya devam edilmiştir.

Yaka iğnesi erkek modelleri şuan çok kullanım da olan modeller olup en çok satışın olduğu modellerdir. Bu gömlek modelleri ile ipek kravat tasarımları ile çok şık bir görünüm sağlar. Kravat her dönem modasını koruyan bir aksesuar olduğu için çok değişime uğrayarak günümüze kadar gelmiştir. Kravat kullanımı erkekleri oldukça şık, düzenli ve ağırbaşlı göstermektedir. Erkekler kravat kullanımını sevmezler ve çok sık kullanmak istemezler modellerimize bakarak kravatlarınızı sıkıcı değil de severek kullanabileceğiniz bir aksesuara çevirebilirsiniz.  Yaka iğnesi ‘ylede bir bütün haline gelen kravatlar erkek yaka iğnesi ile tasarlandığın da çok şık bir görünüm elde edebilir.  Çok seçenek sunduğumuz bu giyim tarzlarını kravat çeşitleri ile çeşitlendirebilirsiniz.

Kravat Çeşitleri

  • Desenli kravat
  • Düz kravat
  • Yün kravat
  • Noktalı kravat
  • Çizgili kravat

Gibi çeşitlere ayrılmaktadır.

Spor Kravat Çeşitleri

Kravat takmayı sevmeyenler olduğu gibi çok sevenler de vardır. Ama kullanım alanına uygun olmayabilir ve kullanmak isteyebilirler. Böyle bir sorun karşısın da spor kravat modellerini tercih etmenizi öneririz. Spor kravat modeller her yerde giyilebilecek uygun modellerdir. Yani sade bir şekil de günlük bir ortamda da kullanabilirsiniz. Kravatlarınızın seçimini buna göre yapabilirsiniz. 

Kravat Seçimin de Dikkat Edilmesi Gerekenler?

Kravat seçimin de ilk dikkat etmeniz gereken konu. Gömlekle kravatınızın arasında ki uyumdur.  Yalnız çok sıkıcı bir tonlama olmamalıdır sıkıcı renklerle bir araya gelen kombinler kapatıcı ve sıkıcı olabilir. Teninize uyan rengi bilmeniz gerekmektedir.  Düz gömleklere kravat uyumu daha kolay olacaktır. O yüzden dolabınız da mutlaka bulunması gereken kravat çeşitlerinden biri de düz kravatlardır. Desenli kravatları da düz gömleklerle çok şık bir hale getirebilirsiniz.  Ayrıca desenli kravatların size ayrı bir tarz yaratacağını belirtmek isterim. Siz de farklı bir tarz yaratmak istiyorsanız değişik desenli modelleri tercih edebilir ve kullanabilirsiniz. Kravat seçimi çok önemlidir. Kravatınızı seçerken gömlekle uyumunu göz ardı etmeden seçmelisiniz.  Şık bir görünüm elde etmek için bu oldukça önemlidir. Siz de güzel bir görünümü bu şekil de elde edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.