Filtre
Görünüm:
Toplam 52 ürün görüntüleniyor.
1 2 3
Toplam 52 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Gömlek yaka iğnesi günümüz de çok sık kullanılan bir moda haline gelmiştir.  Herkesin gözdesi haline gelen bu iğneler kullanımı da oldukça basittir. Kullanım amaçlarının en başında gömlek yakalarımızı birleştirmek gelmektedir. Ama kadınların kullanımının en büyük nedeni şıklık ‘dır. Her bayan şık olmaya özen gösterir. Taşlı, gümüş, çelik gömlek yaka iğnesi ile kendi tarzlarını en güzel şekil de yansıtırlar.  Yaka iğneli gömlek modelleri de son zamanlarda çok fazla moda haline gelmiştir. Size ayrı bir şıklık veren bu modeller ile farklı bir tarz yaratabilir, şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.  Sadece bayanların değil erkeklerin de kullandığı bu modeller moda haline gelmiş ve severek kullanılmaya devam edilmiştir.

Yaka iğnesi erkek modelleri şuan çok kullanım da olan modeller olup en çok satışın olduğu modellerdir. Bu gömlek modelleri ile ipek kravat tasarımları ile çok şık bir görünüm sağlar. Kravat her dönem modasını koruyan bir aksesuar olduğu için çok değişime uğrayarak günümüze kadar gelmiştir. Kravat kullanımı erkekleri oldukça şık, düzenli ve ağırbaşlı göstermektedir. Erkekler kravat kullanımını sevmezler ve çok sık kullanmak istemezler modellerimize bakarak kravatlarınızı sıkıcı değil de severek kullanabileceğiniz bir aksesuara çevirebilirsiniz.  Yaka iğnesi ‘ylede bir bütün haline gelen kravatlar erkek yaka iğnesi ile tasarlandığın da çok şık bir görünüm elde edebilir.  Çok seçenek sunduğumuz bu giyim tarzlarını kravat çeşitleri ile çeşitlendirebilirsiniz.

Uğur Yücel tarafından İçerde dizisinde kullanılan gömlek yakası iğnesi daha da popüler bir aksesuar halini almıştır.  Uğur Yücel'in taktığı yaka iğnesi kıyafetini çok şık bir şekilde tamamlayarak modern bir kombin haline gelmiştir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.