Doğal Taş Bileklik

Toplam 3 ürün görüntüleniyor.
Filtre

Kahverengi Düz Boncuk Bileklik BLK1687

49,00 TL

Beyaz Düz Kahve Detaylı Boncuk Erkek Bileklik BLK1688

49,00 TL

Sütlü Kahve Düz Kahve Detaylı Boncuk Erkek Bileklik BLK1691

49,00 TL

Son yıllarda popülerliği artan Doğal Taş Bileklik modelleri hem erkekler hem de kadınlar tarafından sıkça kullanılmaya başlanmıştır. Renk ve model olarak birbirinden farklılık arz eden bu bileklikler çeşitli özel tasarımlara sahip olarak üretilmektedir. Gerçek taşlarla tasarlandığı için kullanılan taşların psikolojik ve fiziksel faydalarından da yararlanmak mümkündür. Mesela Mat Oniks Taşı Bileklik, Zümrüt Taşı Bileklik, Yıldız Taşı Bileklik, Unakit Taşı Bileklik, Yakut Taşı Bileklik bazı çeşitleri olarak sıralayabiliriz.

Erkek Bileklik Modelleri her geçen gün farklı tasarımlarla erkeklerin beğenisine sunulmaktadır. Aksesuar olarak hem şık hem de farklı tasarımlarla bir araya getirilen bu bileklikler erkeklerin karizmasını ve duruşunu bambaşka bir boyuta taşımaktadır. Günlük hayatta sıkça kullanabileceğiniz bu bileklik modelleri sayesinde şık ve güzel bir görünüm elde edebilirsiniz. Her aksesuar görünümde büyük değişiklikler meydan getirdiğinden bilekliklerde sizde değişikliklere yol açacaktır. Her geçen gün zengin figürlerle zenginleştirilen Erkek Takı modelleri sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Taş bileklik doğal olması ve kolda dolgun durması sebebiyle erkek ve bayanlar arasında sıkça tercih edilmeye başlanmıştır. Eski bileklik modellerine nazaran bu Doğal Taş Takılar hem daha şık hem de daha güzel bir görüntü oluşturmaktadır. Kıyafetlerle kombin edilmesi de oldukça basit olan bu Erkek Takı modelleri modern zamanda erkekler tarafından en fazla tercih edilen Bileklik modelleri arasındadır.

Doğal taş bilekliklerin yanında Deri Bileklik Modelleri de erkekler tarafından sıkça tercih edilmektedir. Bileklikler eskiden erkekler tarafından pek tercih edilmemekteydi ancak günümüzde erkekler tarafından sıkça tercih edilen doğal taş bileklikler, deri bileklikler ve bunun yanında Çelik Bileklikler sayesinde güzel bir görüntü ortaya çıkmaktadır. Bileklikler şık ve güzel bir görüntü ortaya koymasının yanında kişinin kendi karakteri hakkında ufak ipuçları da vermektedir. Mesela taş bileklikler, deri ve çelik bileklilerin son zamanlarda erkekler tarafından bu kadar çok tercih edilmesinin en büyük nedeni daha erkeksi, daha sert bir karakter ortaya koymaktır. Ancak ana neden tabi ki nu değil ancak bu şekil sert materyallerden yapılmış olması psikolojik olarak bu nedeni de altında barındırdığı uzmanlar tarafından açıklanmıştır.

Akik Taşı Bileklik modelleri de en fazla tercih edilenler arasında gösterilebilir. Bunun en büyük nedeni Akik Taşı doğal ve şifalı bir taş olarak bilinmektedir. Kişinin üzerindeki olumsuz enerjini atılmasında bu taşın çok büyük bir faydasının olduğu kanıtlanmış bir gerçektir. Yine ağrıları dindirdiğine, cilt hastalıklarına iyi geldiğine inanılmaktadır. Ruhsal olarak kişini üzerinde ki negatif enerjiyi attığına da inanılmaktadır.  Akik taşı birçok farklı renk seçeneği de bulunan bir taştır. Fiyat olarak makul seviyelerde olması da bu taşın en fazla tercih edilmesinin nedenleri arasında gösterilebilir. Her rengin kişi üzerinde ayrı etkileri olduğu kabul edilmektedir.

Devamını OkuGizle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.