Görünüm:
Toplam 25 ürün görüntüleniyor.
1 2
Toplam 25 ürün görüntüleniyor.
1 2

Slim ekose kravat seçenekleri gerçek anlamda aslında takım elbisenin önüne çıkmayı kolay şekilde başaran kravat şekilleridir. Sizler de takım elbise giyiyor iseniz tüm stil danışmanlarının ilk olarak sizlere söyleyeceği konu kuşku yok ki, sizlerin kravat ve aksesuarlarınızın takım elbiselerinizin önüne geçmesi gerektiğidir. Aksi durumda sizler de istediğiniz gibi sonuçlar alamayabilirsiniz. Özellikle slim tarzı yani ince tarzda bulunan bu tip kravatlar hem takım elbisenizi daha hareketli hale getirebilmekte hem de aynı zamanda klasınızı bir adım yukarı taşımaktadır.

İnce ekose kravat ismiyle de hitap edebileceğimiz bu tip kravat türlerinde sizler de çok güzel takım elbiseler ile kullanabilir ve girdiğiniz ortamlarda her zaman bir adım öne çıkabilirsiniz. Bir takım elbise giyeceğiniz zaman öncelikle kravat kesinlikle daha cazip ve dikkat çekici olmalıdır. Örnek olarak lacivert bir takım elbisenin altına bir ton açığı bir kravat takmak kravata dikkati çekecektir. Hele bir de gerekli renk geçişinin sağlanabileceği özel bir ekose tarzında kareli kravat kullanılırsa bu durumda çok daha alımlı ve cazip bir hava oluşturulabilir.

Slim Ekose Kravat Nerede Takılabilir?

 

Aslında bu konuda çok net bir şey söylemek gerekirse ekose desen kravat herşeyle kullanılabilir özelliği bulunmaktadır. Yani spor kıyafetlerle ya da sportif bir takım elbise ile de bu tip kravatlar tercih edebilirsiniz. Burada asıl önemli hadise, nasıl işlem yapacağınıza ve nasıl kombin yapacağınıza bağlıdır. Kravat ve aksesuar kullanımına dikkat ederseniz her aksesuar aslında üzerinizdeki kıyafetlere ve sizlere değer katabilir.

Örnek olarak aksesuar için sizler de erkek deri cüzdan konusunda dahi çok ciddi anlamda dikkatli şekilde karar vermek gerekmektedir. Sizler de deri konusunda dikkatli hareket etmeli, ayrıca, bir toplulukta çıkarabileceğiniz cüzdanlarınız konusunda dikkatli şekilde hareket etmek ve dikkatli bir seçim yapmak önemsenmektedir.

Kravat Çeşitleri Nelerdir?

Kravat çeşitleri hakkında sizlere öncelikle söyleyebileceğimiz, bu konuda tamamen sizlerin kararlarına göre hareket edileceğidir. Örgü sistemlerden daha önce de söylediğimiz gibi ekoseli ve ya düz renkli seçeneklere kadar bir çok seçenek ve farklılık bulunmaktadır. Burada asıl önemli olan sizlerin tercihi olmaktadır. Örneğin bir karar verdiniz ve pembe kravat tercihi ile farklı bir tercihte bulunmayı düşünüyorsunuz. Bu durumda verebileceğiniz karar sizlere uyum sağlayacaktır. Ancak, tercih sizlerin olmaktadır.

Bir mavi kravat almaya karar verirseniz bu durumda da renk olarak siyah ve koyu lacivert gibi renklere sahip takım elbiselerle çok daha rahat ve güzel şekilde kullanabilirsiniz. Bu arada çok güzel bir erkek eldiven aksesuarı da tercih ederek klassesinizi çok daha üste çıkartabilirsiniz. Daha önce de söylediğimiz gibi ufak tefek aksesuarlar çok daha ön plana çıkarmaktadır. Ancak, dikkat edilmesi gereken doğru kombinlerin yapılmasıdır. Bu yüzden de dikkatli şekilde bir seçimle çok farklı sonuçlar alınabilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.