Görünüm:
Toplam 87 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4
Toplam 87 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4

Kravat erkeklerin daha karizmatik ve ağır görünmesini sağlayan en önemli aksesuardır. Geçmişten günümüze kadar değerini hala korumaktadır. Kravatın tarihçesi çok ama çok eskidir günümüze kadar çok değişime uğramıştır. Her geçen gün yeni modalarla kravatlar çeşitlendirilmiş ve kullanım açısından da gittikçe kolaylaştırılmıştır. Kravat takmaktan kimsenin hoşlanmadığının farkındayız. Ama mecburiyetler açısından kullanılmak  zorundadır. Bu önyargımızı kesinlikle aşmalıyız bu şekil de kravat kullanımında çok zorlanırız ve gün geçtikçe bunalırız. Gelin bunu keyifli hale getirelim. Kravatlarımızı takarken bunalmak yerine yeni bir tarz elde edeceğimizin farkına varalım.

Sadece bayanlar değil erkekler de dış görünüşüne oldukça önem vermektedir. Dış görünüş açısından kravatın yeri oldukça farklıdır.  Tek bir kravat ile tarzınızı değiştirebilir sade olan görüntünüze bir şıklık katabilirsiniz.  Bu şekilde düşünerek kravat kullanımını sıkıcı hale değil de daha eğlenilebilecek bir hale getirebilirsiniz. Ekose kravat modelleri yeniden moda olmuş bir çeşittir. Geçmişte çok kullanışmış olan bu modeller çok gözde bir halde kullanılmaktadır. Moda’yı takip ederseniz şuan ki kravat modası ile seçimleriniz yaparsanız çok daha göz alıcı bir tarz sergileyebilirsiniz.  Kareli kravat, ekose desen kravat gibi modeller de bu sıralar çok tercih edilmektedir.

Dolabınız da Mutlaka Bulunması Gereken Kravat Modelleri

Düz kravatlar herkesin dolabın da bulunması gereken en önemli kravat çeşitidir.  Bunun amacı riske girmemektir yani düz ve sade olan kravat modelleri her gömlekle giyilebilecek bir modeldir, kombinlemesi kolaydır. Zaten sırf bu yüzden herklesin dolabın da mutlaka düz birkaç kravat modeli mevcuttur.  Bu kravat renklerin de koyu tonlar seçerseniz daha kolay uyum sağlama ihtimaliniz olabilir lacivert kravat, bordo kravat gibi. Noktalı kravatlar; Noktalı modellerden de mutlaka bulundurulmalı. Bu modeller de her giyime uyacak modellerdir. Ama nokta kısımlarının çok büyük olmamasına dikkat etmelisiniz. Desenli kravatlar; Desenli modeller de düz gömleklerle çok güzel uyum sağlamaktadır.  Farklı bir dokunuş, farklı bir görünüm isteyenlerin tercih edebileceği ve dolabın da bulundurabileceği bir modeldir.

Çizgili kravat, zaten bu modeller hemen hemen herkesin günlük kullandığı ve dolabında fazlalıkla bulundurduğu modellerdir. Kullanımı kolaydır ve her şeyle kombinlenebilir. Bu da seçim yapmak için ideal bir sebeptir. Çizgili kravatları çizgili gömleklerle giymemeye önem göstermelisiniz. Gördüğünüz üzere çok kravat çeşitleri bulunmaktadır. Erkeklerin bir diğer aksesuarları cüzdandır. Erkek deri cüzdan modellerine bakarak fikir sahibi olabilirsiniz. Deri cüzdan da en çok tercih edilen cüzdan modellerinin başında gelmektedir. Cüzdan seçiminiz de derinizin kaliteli olduğundan emin olmanızı öneririz. Bir diğer aksesuar ise eldiven modelleridir. Erkek eldiven modelleri hakkında da fikir sahibi olabilirsiniz. Siz de tarzınızı en güzel şekil de yansıtmak istiyorsanız aksesuar kullanımına önem göstermenizi öneririz. Tasarımlarımızı mutlaka araştırarak fikir sahibi olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.