Makrome Bileklik

Toplam 12 ürün görüntüleniyor.
Filtre

Siyah İpli Makrome Erkek Bileklik BLK1585 Siyah İpli Makrome Erkek Bileklik BLK1585

169,00 TL

Siyah İpli Makrome Erkek Bileklik BLK1590 Siyah İpli Makrome Erkek Bileklik BLK1590

169,00 TL

Siyah İpli Makrome Erkek Bileklik BLK1595 Siyah İpli Makrome Erkek Bileklik BLK1595

169,00 TL

Siyah İpli Makrome Erkek Bileklik BLK1586 Siyah İpli Makrome Erkek Bileklik BLK1586

169,00 TL

Siyah İpli Makrome Erkek Bileklik BLK1597 Siyah İpli Makrome Erkek Bileklik BLK1597

169,00 TL

Siyah İpli Makrome Erkek Bileklik BLK1584 Siyah İpli Makrome Erkek Bileklik BLK1584

169,00 TL

Siyah İpli Makrome Erkek Bileklik BLK1593 Siyah İpli Makrome Erkek Bileklik BLK1593

169,00 TL

Siyah İpli Çıpa Model Makrome Erkek Bileklik BLK1596 Siyah İpli Çıpa Model Makrome Erkek Bileklik BLK1596

169,00 TL

Siyah İpli Çıpa Model Makrome Erkek Bileklik BLK1587 Siyah İpli Çıpa Model Makrome Erkek Bileklik BLK1587

169,00 TL

Siyah İpli Makrome Erkek Bileklik BLK1592 Siyah İpli Makrome Erkek Bileklik BLK1592

169,00 TL

Siyah İpli Çıpa Model Makrome Erkek Bileklik BLK1594 Siyah İpli Çıpa Model Makrome Erkek Bileklik BLK1594

169,00 TL

Siyah İpli Çıpa Model Makrome Erkek Bileklik BLK1591 Siyah İpli Çıpa Model Makrome Erkek Bileklik BLK1591

169,00 TL

Son dönemlerde aksesuar olarak kullanımı artmış olan örgü bileklik modelleri hakkında sizlere daha ayrıntılı bilgiler vermeye çalışacağız. Bildiğiniz üzere, gerek takım elbise giyenler gerekse sportif denilebilecek şekilde takım elbise için geçiş yapanlar için en önemli aksesuarlardan biri de kuşku yok ki, bileklik çeşitleri olarak bilinmektedir. Bu tip bileklikler seçilirken hassas şekilde davranılması gerekmektedir. Bunun haricinde, sizler için çok farklı tercihler sunulmuş olan internet sitemizden sizler de farklı modellere ulaşabilirsiniz. Bu konuda seçim yapacaksanız çok dikkatli hareket etmeniz gerekmektedir. Evde de farklı modellerde bu tip işler yapabilirsiniz. Ancak, örgü olarak yapılan bu işlemler bazen evde yapıldığı zaman daha basit görünmekte ve istediğiniz klası ve tarzı sizler için sunamayabilmektedir.

Örme Bileklik Nasıl Seçilir?

En az bir saat kadar etkili olarak ne kullanılabilir diye düşünecek olursak ilk olarak söyleyeceğimiz şeylerin başında herhalde örme bileklik gelir. Ancak, bu konuda dikkatli hareket etmek gerekmektedir. Yani örme derken evde yapılabileceği düşünülerek çok basit modellerden bahsetmiyoruz. İnternet sitemizde de görebilirsiniz ki, örnek olarak zirkon ve motifli olarak tercih edebilirsiniz. Bunun haricinde, akik gibi özel ve doğal taşlarla da kullanılarak yapılabilmektedir. Bu tip aksesuarların doğru şekilde kombinlenmesi ve kullanılması gerekmektedir. Dediğimiz gibi evde yaptığımız basit tipler sizler için biraz daha sportif modeller olup, tam anlamıyla takım elbise tarzı bir giyimle birlikte, kullanabileceğiniz sonuçlar sunmamaktadır.

Örme Bileklik Modelleri

Bileklik modelleri ile ilgili olarak öncelikle örnek vereceğimiz boncuk bileklik modelleri ile ilgili olarak örnekler vermeye çalışalım. Bildiğiniz gibi bir çok doğal taş bulunmaktadır. Bu taşları üzerinizde taşıyarak klas görüntüler sağlayabileceğiniz gibi aynı zamanda da, çok tarz şekiller sunabilirsiniz. Seçim yaparken, genel anlamda siyah akik taşlı tercihlerde bulunabileceğiniz gibi aynı zamanda da farklı renklerde akik taşlar kullanabilirsiniz. Ayrıca, akik taşların farklılığını da hissedebilirsiniz.

Bileklik örme çeşitleri ile ilgili olarak ayrıca, çeşitli zirkon taşlar da kullanılmaktadır. Bunun haricinde, deri olarak seçimlerde kullanılan bu bilekliklere farklı seçenekler de sunulmaktadır. Bunlarda ufak tefek motifler eklenerek de sizlere sunulmaktadır. Buradaki asıl durum sizler tarafından yapılacak olan seçimler olarak dikkat çekmektedir.

Örme Bileklik Seçenekleri

Erkek takı seçeneklerinden olarak kullanılabilecek olan ip bileklik ürünleri ile sizler de tarzınızı yansıtabilirsiniz. Bu konuda çok güzel seçenekler sunan internet sitemizden istediğiniz her ürünü çok uygun fiyatlarla alabilirsiniz. Bunun için uğraşan ve sizlere çok güzel ürünler sunan firmamızdan takım elbiselerinize uygun aynı zamanda da en güzel bileklikler farklı model ve seçeneklerle sizlere sunulmuş bulunmaktadır. Çok düz modellerle sizler de bir çok takım elbise ile birlikte giyebileceğiniz çok özel ve çok güzel ürünlere ulaşabilirsiniz. Bununla birlikte, şunu da söylemek gerekir ki, sizler için her ürün çok önemli aksesuarlardır, buna göre kullanmak gerekir.

Devamını OkuGizle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.