Filtre
Görünüm:
Toplam 141 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 6
Toplam 141 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 6

Kravat modası çok eski bir tarihe dayalıdır. Erkeklerin daha ağırbaşlı ve düzenli görünebilmesi amacı ile tasarlanmıştır. Geçmişten günümüze kadar çok değişime uğramıştır. Model olarak, çeşit olarak, desen olarak ne kadar değişime uğradığını bilmenizi isteriz. Herkes kravatı çok sevmeyebilir. Kullanmak zorunda olduğu için kullanan birçok insan vardır. Öncelikle bu fikri kafanızdan atmanızı öneririz. Çünkü kravat sadece boğazınızı sıkan, gömlek yakalarınızı bir araya getiren aksesuar değildir.

Aksine sizin tarzınıza tarz katacak şıklığınızı tamamlayacak en önemli aksesuardır. Gözünüz de canlandırırsanız kravatlı bir gömlek ve kravatsız bir gömlek düşünün bu iş tertibi için ne kadar farklı bir bakış açısı sağlar. Şöyle ki bir iş görüşmesine gittiğinizi düşünelim. Bu görüşme ye kravatsız gömlek yakanız açık bir şekilde gittiniz.  Bir başka kişi kravatıyla ve düzenli bir görünümüyle geldi. Tabiki de ilk izlenim her şeyden önemlidir. Kuşkusuz bu görüşme de her kadar sizin vizyonunuz daha çok olsa da emin olabiliriz ki kravatlı kişi daha disiplinli gözüktüğü için seçilen kişi olacaktır. Kravat bir ciddiyettir, prensiptir, ağır başlı gözükme sebebidir. 

Kravat Çeşitleri

  • Çizgili kravatlar
  • Tek renk kravatlar
  • Noktalı kravat
  • Desenli kravat

Olmak üzere kravat çeşitleri ‘ni ana başlık şeklinde 4’e ayırabiliriz.

Kravat genel de özel toplantılar, düğünler, nişanlar, davetler gibi mekânlar da çok sık kullanılmaktadır. Kendinizi sadece özel günlerle sınırlamayınız. Bizim çok çeşitli modellerimiz ile günlük hayatta da çok şık kullanabileceğiniz, abartıya kaçmayan modellerimiz de mevcuttur. En iyi kravat en pahalı kravat gibi de düşünmeyin lütfen iyi kravat pahalı olan değil kaliteli olan kravattır. Uygun fiyata da kaliteli bir model alabileceğinizi unutmayın. Noktalı desenli kravatlar modellerini günlük hayatta kullanabilirsiniz.

Kravat Seçimlerin de Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar?

Kravat seçimine çok dikkat etmelisiniz. Gömleğinizin kumaşına ve rengine uygun bir seçim yapmalısınız. Yanlış bir renk ya da yanlış bir kumaş aksine sizi çok farklı bir tarza dönüştürebilir.  Kravat modası her zaman popülerliğini korumuş bir modadır. Her sene yeni modellerle piyasaya sunduğu çeşitlerle ilgi toplamayı başarmıştır. Şunu da belirtmek isteriz ki bu moda hiçbir zaman bitmeyecek aksine daha da kendini yenileyecektir. Kravat seçimin de öncelikle model seçmelisiniz modelinizi seçtikten sonra rengini seçebilirsiniz. Sarı kravat, siyah kravat, kırmızı kravat en çok seçilen ana renkler arasındadır. Teninize uygun olan modeli de seçtikten sonra kravatınızı kendinize göre en uygun şekil de almışsınız demektir. Eskiden moda olan kısa kravat modeller artık yerini uzun ince kravata vermiştir. Kravat seçimi aslın da çok basit değil öyle gibi görünse de kendinize uygun gömlek kravat kombinleri ‘ni seçmedikçe yanlış seçim yapmış sayılırsınız. Bunlara dikkat etmekte özen göstermelisiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.