Filtre
Görünüm:
Toplam 55 ürün görüntüleniyor.
1 2 3
Toplam 55 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Puantiyeli kravat gerçek anlamda diğer düz renk kravatlar göz önünde bulundurulduğunda çok daha cesur bir kravat olarak bilinmektedir. Aslında bu tip kravatların tercihinde kaliteli yerlerden tercihte bulunursanız bu durumda kayıp yaşamazsınız. Öyle ki, seçenek konusunda en az ekoseli kravat kadar dikkat çekici farklı modeller de bulabilirsiniz.

İddialı olarak görülmesine rağmen, aslında bir çok model bu şekilde kullanılabilir. Bu arada şunu da açık bir şekilde söylemek gerekir ki, son yıllarda biraz daha moda farklı renk ve modellere kayma yapmaktadır. Sizler de özellikle iş yerlerinde belki kullanmasanız bile özellikle farklı yemek ve toplantılarda özel davetlerde farklı renk ve desenlerde kravatlarla farklı bir şıklık oluşturabilirsiniz.

Aslolan Şekil Değil Tarzdır

Bütün tarz danışmanlarının da söylediği gibi aslolan aslında üzerinize giydiğiniz kıyafetin şekli değil, sizin yansıtttığınız tarzdır. Örnek olarak mürdüm kravat tercih edebilirsiniz. Ancak, alım yapacaksanız bu durumda, takım elbiselerinizi de bu mimalde seçmeniz gerekmektedir. Örnek olarak bir takım elbise seçerken, daha siyah tonlarında seçim yapabilirsiniz. Böylece kravatınız istediğiniz havayı da yansıtmış olacaktır. Sizler de sıkıntı yaşamadan farklı bir tarz oluşturabileceksiniz.

Bir saks mavisi kravat doğru şekilde kullanıldığı takdirde sizlere çok farklı bir stil ve hava katacaktır. Bunların haricinde, sizler için sunulmuş olan bir çok ürün her zaman için doğru ve düzenli şartlarla sunulmaktadır. Bu bağlamda, sizin istemiş olduğunuz her konuda farklı kravat modelleriyle sizler de gereken geri dönüşleri almış olabileceksiniz. Bunun için siz de bizleri tercih edebilirsiniz.

Gömlek Ve Kravat Seçimi

Almış olduğunuz kravat seçimlerinizde asıl önemli olan konu gömlek kravat uyumu konusunda başarılı sonuçlar alabilmeniz hususu olmaktadır. Bu yüzden de sizler gerekli geri dönüşleri hızlı bir şekilde alabilirsiniz. Gömlek ile kravat uyumu konusunda asıl dikkat etmeniz gereken husus, aslında işlemleri tercih ederken her zaman için gömlek renginizin önüne çıkan kravatlar tercih etmeniz gerekmektedir. Aksi halde olumsuz geri dönüşler alabilirsiniz.

Bir beyaz gömleğin üzerine pudra rengi kravat tercih edebilir ve çok başarılı bir sonuç elde edebilirsiniz. Bu konuda da her zaman için öncelik dikkatli bir seçim olmaktadır. Her kravat için uygun gömlek bulunmaktadır. Burada asıl olan olaylardan biri ikisi de kareli olması durumudur. Bu durumda gerçekten de kötü bir durum oluşmaktadır. Kravat seçimi her zaman için hassasiyetle yapılması gereken bir seçim olmasının yanı sıra, her zaman için doğru ve düzenli bir şekilde gömlek kravat kombinasyonları ile daha da ön plana çıkmaktadır. Kısaca söylemek gerekirse, yeşil kravat nasıl kullanılacak diye düşünmek yerine bu kravatı doğru şekilde kombinle sunmak önemli olmaktadır. Kötü kombinler yüzünden çok basit şekilde kullanabileceğiniz bir kravatı bile kullanamayabilirsiniz. Buradaki asıl konu, her zaman için doğru ve kombinlere uygun olarak stil çalışmak olacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.