Görünüm:
Toplam 35 ürün görüntüleniyor.
1 2
Toplam 35 ürün görüntüleniyor.
1 2

İş hayatının, önemli gün ve gecelerin, davetlerin vazgeçilmez kıyafetlerinden olan takım elbise kişinin daha ciddi, daha şık ve göz alıcı durmasını sağlamaktadır. Takım elbise giyerken tepeden tırnağa bir uyum sağlanması gerekmektedir. Bu uyumda eklenen her detayın birbirini tamamlaması ile mümkün olmaktadır. Takım elbisenin en büyük tamamlayıcı unsuru olan kravat günümüzde spor giyimlerde de sıkça kullanılmaya başlanmıştır. Farklı birçok modeli bulunan kravatlar son dönemlerde erkeklerin yanı sıra kadınlar tarafından da sıkça kullanılmaya başlanmıştır. Slim kravatlar hem spor amacıyla hem de klasik tarzda kullanılabilmektedir. Günlük hayatta farklı birçok kıyafetle kombin edilebilmekte ve farklı bir tarz ortaya çıkabilmektedir. İnce Saten Kravat renk ve model olarak farklı seçenekleri bulunduğundan birçok kıyafete uyum sağlayabilir. Bu da sizlerin kombin yaparken farklı alternatifleri göz önünde tutmanıza olanak sağlamaktadır. Ne kadar çok çeşit o kadar farklı fikir oluşmasını sağlayacağından alternatiflerinizi genişletecektir.

Hem kadınların hem de erkeklerin son dönemlerde kullandığı kravat türü olan Slim Kravat diğer kravat türlerine göre daha ince bir modelde tasarlanmıştır. Öncelikle bu kravat türü genelde fit bir vücuda sahip bireyler tarafından kullanılmaktadır. Aksi takdirde beklenen duruşu göremeyebilirsiniz. Kravat Modelleri arasında yıldızı en çok parlayan ve en çok tercih edilen bu kravat türü kendi içinde birçok farklı model ve desene sahip olarak üretilmektedir. Şal desenli, arma desenli, kareli, düz, sade, örgü desenli gibi daha başka birçok modelleri bulunmaktadır. Slim Saten Kravat takım elbise içinde muhteşem bir görüntü ortaya çıkarmaktadır. Renk uyumu yakalandığında farkınızı hissettirmenizi sağlayacaktır. Mesela siyah takım elbise içerisinde beyaz gömlek üstünde Bordo Kravat size ayrı bir hava kazandıracaktır. Gri tonlarında bir takım elbise içerisinde açık renk gömlek üzerinde Kahverengi Kravat kullanıldığında ayrı bir görünüm elde edebilirsiniz. Yine koyu renk takım elbise ile muhteşem bir görüntü ortaya çıkaran ve son dönemin en moda renklerinden olan Fuşya Kravat ön planda tutmanız gereken bir renktir. Eğer yan aksesuarlardan hoşlanıyorsanız Kravat Mendili de tercihleriniz arasında olmalıdır. Kravat ile uyumu sağlandığında çok şık bir görünüm elde edilebilmektedir. Bu küçük ama önemli detaylar modanın göstergesi olmanızı sağlar. Bu nedenle tamamlayıcı aksesuar kullanımı oldukça önemli bir husustur.

Giyim sektörü içerisinde birçok farklı marka olması hem çeşit ve model olarak zenginliğe hem de Ucuz Kravat bulunmasına imkan sağlamaktadır. Yine her bütçeye uygun Papyon Fiyatları bu duruma örnek olarak gösterilebilir. Uygun fiyata alınabilmesi için takım olarak tercihleri göz önünde bulundurmalısınız. Mesela Kravat Takımı alarak hem her parçaya ayrı bir bütçe ayırmak zorunda kalmaktan hem de renk ve desen uyumlu parçalar aramaktan kurtulabilirsiniz. Takım içerisindeki her parça birbirini tamamladığından oldukça güzel bir görüntü ortaya çıkmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.